“Może to w 2017 ostatni lunch na dworzu!”
Szeroka No.9 — recenzja

Szeroka No.9
Nr 2 wśród 196 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 16 września 2017 z urządzeń przenośnych

Warto w tym zakątku pobyć zimą, zapaść w fotel z kieliszkiem wina. Tymczasem piękny jesienny dzień dał nam posiłek w ogródku pod parasolem.
Podoba mi się podawanie podkładek miast ich polegiwanie na stole w oczekiwaniu na klienta, w tym kontekście bankietowo nakryte stoły wypełniające stoły w ogródkach miast dają mi pewne przemyślenia.
Bardzo uprzejmy Pan z obsługi, ciut za długie oczekiwanie na drugie danie i ciut za słodki sos do gniocchi.....doskonała kawa!
Zachęcam do wizyty.

Dziękujemy, Marcin M

Zrecenzowano 16 września 2017

Byliśmy w tej restauracji w 8 osób. Serwis i oczekiwanie na danie to jest jakaś porażka. Od złożenia zamówienia czekaliśmy na dania ponad 1 godzinę w między czasie nikt z kelnerów nie zapytał się o cokolwiek... Nadmieniam, ze byliśmy w piątek po godz. 19:00 Ocena dla kelnerów -1. Za to dania bardzo dobre. Gdyby nie te potrawy to byłaby najgorsza restauracja w mieście. PS DO WŁAŚCICIELA: PROSZĘ POPRACOWAĆ NAD DOBOREM PERSONELU NA SALII !!!

Dziękujemy, Camilla J
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razu i zawsze było dobrze. Super serwis, jezdnie zawsze dobre i zawsze dobre. Jak ktoś szuka miejsca na dobre spotkanie bez wstydu to gorąco polecam.

Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano 11 września 2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Królik i halibut bardzo satysfakcjonujące. Makaron z menu dziecięcego zniknął bez śladu. Jedyny problem, to brak możliwości przetestowania czy wszystkie wyróżnienia dotyczące doboru win są zasłużone (byłem kierowcą)
Polecam, gdy następnym razem odwiedzę Toruń na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, Adam Ś
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

W pewien słoneczny poranek udałem się osobą towarzysząca w poszukiwaniu lokalu, który serwuje dania śniadaniowe. Przypadkiem trafiliśmy w to miejsce. Po otrzymaniu zamówień ujrzeliśmy sporej wielkości talerze obficie zapełnione. Po spożyciu byliśmy najedzeni a przede wszystkim Ukontentowani smakiem. Polecamy podczas wypadów do Torunia, szczególnie polecam Omlet;-)

Dziękujemy, Bogumił B

Szeroka No.9 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Szeroka No.9? Podziel się wrażeniami!