“Rodzinny obiad w przerwie zwiedzania.”
Szeroka No.9 — recenzja

Szeroka No.9
Nr 1 wśród 197 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 11 września 2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Królik i halibut bardzo satysfakcjonujące. Makaron z menu dziecięcego zniknął bez śladu. Jedyny problem, to brak możliwości przetestowania czy wszystkie wyróżnienia dotyczące doboru win są zasłużone (byłem kierowcą)
Polecam, gdy następnym razem odwiedzę Toruń na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, Adam Ś

Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

W pewien słoneczny poranek udałem się osobą towarzysząca w poszukiwaniu lokalu, który serwuje dania śniadaniowe. Przypadkiem trafiliśmy w to miejsce. Po otrzymaniu zamówień ujrzeliśmy sporej wielkości talerze obficie zapełnione. Po spożyciu byliśmy najedzeni a przede wszystkim Ukontentowani smakiem. Polecamy podczas wypadów do Torunia, szczególnie polecam Omlet;-)

Dziękujemy, Bogumił B
Zrecenzowano 6 września 2017

Porcje posiłków w sam raz wszystko podane jak należy, obsługa przyjemna i pomocna. Restauracja w samym centrum Torunia szczerze Polecam

Dziękujemy, Radek K
Zrecenzowano 5 września 2017

W Szerokiej byłam raz. I była to niezapomniana wizyta. Przed kolejnymi powstrzymują mnie tylko ceny. Niestety jest to dość droga restauracja. Jednak dostaje się tam wyśmienite jedzenie. Ta jedna wizyta przypadła w miesiącach jesienno-zimowych. Zamówiliśmy zimową herbatę i dwa dania, kaczkę i gęś. Herbata podana w ciekawy sposób. Dostaje się napar i dodatki osobno na talerzu. Dokłada się co kto lubi. Jeszcze nie piłam tak podanej zimowej herbaty. Smakowała bardzo dobrze. Teraz dania główne. Pierwsze co mnie zaskoczyło i to bardzo pozytywnie to rewelacyjny timing (nie wiem czy dobrze to pisze). Podano nam dania jednocześnie przez dwóch kelnerów. I to tak jednocześnie że w tej samej chwili talerze uderzyły o stół. coś niesamowitego, Pierwszy raz coś takiego spotkało mnie w restauracji. Jedzenie pięknie podane i wyśmienite w smaku. Każdy element przyrządzony idealnie. W życiu nie jadłam tak pysznej i miękkiej kaczki. Niebo w gębie;) Obsługa jest na najwyższym poziomie. Restauracja mała ale bardzo przytulna i polecam szczególnie na romantyczną randkę;) Według mnie najlepsza restauracja w Toruniu.

Dziękujemy, KatarzynaMad
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja od wejścia zwala z nóg. Przepiękny wystrój, cudowne zapachy.
Obsługa uprzejma, pomocna i bardzo profesjonalna. Ciężko na taką trafić w innych miejscach.
Jedzenie to poezja. Zamówiłam kaczkę. Partner królika. Oba dania Nas powaliły.
Idealnie przyrządzone mięso, połączenie smaków z jakim jeszcze się nie spotkaliśmy.
Do tej pory wspominamy tą wizytę. Przy najbliższej wizycie w Toruniu to będzie Nasz główny punkt pobytu.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor

Szeroka No.9 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Szeroka No.9? Podziel się wrażeniami!