“Znakomicie!”
Szeroka No.9 — recenzja

Szeroka No.9
Nr 2 wśród 190 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Europejska, Polska, Fusion
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja od wejścia zwala z nóg. Przepiękny wystrój, cudowne zapachy.
Obsługa uprzejma, pomocna i bardzo profesjonalna. Ciężko na taką trafić w innych miejscach.
Jedzenie to poezja. Zamówiłam kaczkę. Partner królika. Oba dania Nas powaliły.
Idealnie przyrządzone mięso, połączenie smaków z jakim jeszcze się nie spotkaliśmy.
Do tej pory wspominamy tą wizytę. Przy najbliższej wizycie w Toruniu to będzie Nasz główny punkt pobytu.

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Napisz recenzję

Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Na przystawkę wziąłem okonia marynowanego, znakomity, potem dorada pieczona, bardzo dobra, do tego rekomendowany przez kelnera riesling, świetnie się komponował z rybkami. Na deser jabłko marynowane, też pyszota wielka, kawa na poziomie, drogo, ale warta tych pieniędzy. Bardzo dobra, rzeczowa obsługa, nie pytająca bez przerwy czy smakowało, czasami męczą mnie te pytania. Znakomite miejsce.

Dziękujemy, jedrus7
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja usytuowana w centrum miasta. Bardzo elegancka. Z gustownym ogrodkiem na zewnatrz lokalu. Zupa chlebowa- bez szalu. Smakowala jak biarszcz bialy. Watrobka byla bardzo smaczna. Slodziutka, mieciitka, rozplywala sie w ustach. Kaczka byla nieziemska. I te pampuchy drozdzowe ! Szef kuchni jest mistrzem, z potezna i odwazna wyobraznia. Co obrazuje wienczacy nasza wizyte creme brulee. Co to bylo za doznanie <3 i te lody domowe... Pyszne i klimatyczne miejsce ! Polecam :)

Dziękujemy, zanka89
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Dopieszczone, klimatyczne wnętrze (ogródek też). Dopracowane, pyszne potrawy. Doborowa obsługa. Tylko wracać.

Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trafilismy tu z polecenia . Poniewaz nasze zoladki nie pozwalaja nam na zbyt wiele poprosilismy na poczatek o chlodnik. Zapytalem grzecznego kelnera o to czy to chlodnik z kefiru lub jogurtu i uslyszalem ze tak. Po kilku minutach 2 kelnerow wnioslo ow chlodnik w atrakcyjnych talerzach. I tu koniec dobruch informacji. Porcja mikro , chlodnik o dumnej nazwie litewski byl z mleka i byc moze smietanki i co w tym najgorsze slodki. Brrrr... W tej sytuacji tylko kawa , rachunek i w nogi. Nie sprobujemy drugi raz.......

3  Dziękujemy, Zbigniew D

Szeroka No.9 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Szeroka No.9? Podziel się wrażeniami!