Zapisz
Fajna opcja

Fajna opcja dla osób z dziećmi. Moim zdaniem trochę mało eksponatów. Polecam robić rezerwacje... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 października 2020
163agnieszkaf
Polska
Planetarium - polecam!

Byłam pierwszy raz w Planetarium toruńskim, obsługa w kasie pełny profesjonalizm i zaangażowanie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 28 września 2020
edyta d
Częstochowa, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Jest to miejsce w które chociaż raz w życiu zajrzeć i zobaczyć. Sama atrakcje nie przypadła mi zbyt do gustu, ale nie żałuję. Szkoda, że podczas seansu podczas wyświetlania są takie momenty w projekcji, że zaczyna się kręcić w głowie widzowi.

Dziękujemy, lilenci
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na "makrokosmos". Generalnie efekty super. Wygodne fotele i ciekawe przeżycie. Moim problemem było jednak to że film był trochę zbyt banalny. Tak naprawdę mówił o rzeczach o których wszyscy wiedzą. Ponadto pierwsze połowa to bardziej historia niż astronomia.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, BartNiczy
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Planetarium w Toruniu to kultowe miejsce warte odwiedzenia. Seanse zaczynaja się co godzinę a filmy prezentowane maja różną tematykę. Warto sprawdzić wcześniej na stronie aby wybrać film, który będzie adekwatny do wieku i oczekiwań.

Dziękujemy, bluebird4007
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Istne tłumy zwłaszcza w okresie roku szkolnego. Warto tu zawitać. Minusem jest to że planetarium nie wiem dlaczego nieelastycznie podchodzi do wieku adresatów. Np. w maju zarezerwowałam dla grupy 14-16 lat (podobne wiekowo grupy uczestniczyły w tym seansie) ale dostępne na 19.00 był seans przeznaczony dla dzieci od lat 5. Planetarium nie zadaje sobie trudu , aby zaproponować seans odpowiedni do wieku widzów.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, neroberetto
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

wygodne fotele, mile wejscie i ...rozczarowanie. Nieciekawa, zle zrobiona projekcja. Jakby z minionej epoki. Przekaz trudny. W porownaniu np. Z planetarium na Sląsku w Chorzowie Torun wypada słabiutko. Plus za seanse dla dzieci.

Dziękujemy, Samosia1