“Hmmmm dużo pozostawia do życzenia”
Planetarium - Toruń — recenzja

Planetarium - Toruń
Nr 6 wśród 72 atrakcji (Toruń)
Informacje o atrakcji
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 9
3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Hmmmm dużo pozostawia do życzenia”
Zrecenzowano: 24 lutego 2017

Wszystko takie postawione na wystawie od niechcenia. Połowa nie działa. Obsługa nie zainteresowana pokazaniem co i jak zrobić. Kiepskie a szkoda bo warto byłoby dzieciakom pokazać jaka to ciekawa część nauki.
Nie polecamy.

3 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 6
“Polecam”
Zrecenzowano: 21 lutego 2017

Niewiele jest takich miejsc. Dla prawdziwych koneserow astronomi i nie tylko. Seans obowiazkowy ! Warto zarezerwowac bilety online, szczegolnie na weekend.

Dziękujemy, Anita B
Poznań, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 19
5 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Warto zobaczyć”
Zrecenzowano: 20 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Ogólnie miejsce warte odwiedzenia bez dwóch zdań, niemniej zgadzam się z innymi opiniami, że wymagałoby lekkiego odświeżenia, trochę więcej nowoczesności.

Dziękujemy, Przemyslaw W
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Fajnie”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Mimo dorosłego wieku, była to moja pierwsza wizyta w planetarium. Więc ogólnie podobało mi się, na pewno warto się wybrać, zwłaszcza w Toruniu ;) Rzeczywiście sam pokaz nie był może jakiś powalający, ale mimo wszystko dość ciekawy :)

1 Dziękujemy, luthien115
Kontrybutor: poziom 1
Liczba recenzji: 3
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Super”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Rewelacja, byłam kilkukrotnie i nie ważne czy to seans dla małych dzieci, starszych czy dorosłych za każdym razem świetnie przygotowana obsługa i pokaz:)

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Magdalena W

Planetarium - Toruń — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Planetarium - Toruń? Podziel się wrażeniami!