“Fajnie”
Planetarium - Toruń — recenzja

Planetarium - Toruń
Nr 6 wśród 72 atrakcji (Toruń)
Informacje o atrakcji
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 5
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Fajnie”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Mimo dorosłego wieku, była to moja pierwsza wizyta w planetarium. Więc ogólnie podobało mi się, na pewno warto się wybrać, zwłaszcza w Toruniu ;) Rzeczywiście sam pokaz nie był może jakiś powalający, ale mimo wszystko dość ciekawy :)

Data wizyty: lutym 2017

Liczba recenzji: 3
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Super”
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Rewelacja, byłam kilkukrotnie i nie ważne czy to seans dla małych dzieci, starszych czy dorosłych za każdym razem świetnie przygotowana obsługa i pokaz:)

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Magdalena W
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 18
9 recenzje(-i) atrakcji
“Tak sobie ”
Zrecenzowano: 12 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Spodziewałem się wow a było tak sobie, przydałoby się odświeżyć nieco filmy i zdjęcia i grafiki bo sprzęt to pociągnie, operowanie dźwiękiem też kuleje

Data wizyty: lutym 2017
Dziękujemy, Andrzej M
Kontrybutor: poziom 2
Liczba recenzji: 6
4 recenzje(-i) atrakcji
“fajnie”
Zrecenzowano: 10 lutego 2017

było ciekawie przez pierwsze 30 minut pokazu, potem zaczyna się już trochę robić nudno, ale i tak warto odwiedzić :)

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, aneczkawarszawa78
Wielkopolska, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 35
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 11
“Potrzebny Update”
Zrecenzowano: 4 lutego 2017

Samo palnetarium ok. ,ale film już mocno przestarzały.Grafika do poprawy przydałoby się trochę świeżego powiewu.

Data wizyty: styczniu 2017
2 Dziękujemy, Mateusz P

Planetarium - Toruń — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Planetarium - Toruń? Podziel się wrażeniami!