“PRZEPYSZNIE”
Restauracja Luizjana — recenzja

Restauracja Luizjana
Nr 9 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Cajun i kreolska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Byliśmy w restauracji rodzinnie w 4 osoby, każdy wziął coś innego. Wszystko było pyszne, ale szczególnie polecam zupę Gambo, jambalaję i oczywiście Burgery próbowaliśmy 2 rodzaje oba przepyszne.Nie jest to jednak miejsce na codzienne stołowanie sie ze względu na restauracyjne ceny.

Dziękujemy, bobudowniczy

Trochę ciasno, chyba przerobione mieszkanie ale całkiem klimatycznie. Na zewnątrz ogródek. Lokalizacja super, centrum starówki, blisko bulwarów. Menu skromne ale wszystko nam smakowało. Burger ok, jambalaya ostra i bardzo dobra. Na plus miła obsługa i szybko podane dania. Polecam

Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery, mega sosy, wszystko idealnie doprawione. Smaczne zupy, przystawki i dania główne.To nie był nasz pierwszy raz tutaj i nie ostatni :) gorąco polecamy, jedliśmy już chyba wszystko z menu

1  Dziękujemy, 721justynan
Zrecenzowano 2 września 2019

Zupy ok ale cebulowa zbyt słodka. Indyk trochę suchy, żeberka nie zachwyciły. Dania zjedliśmy bo też byliśmy głodni w podróży jednak smaki trochę płaskie i chyba nie będę za nimi tęskniła.

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia. Jadłam burgera i bardzo dobry. Od razu w zestawie z frytkami - również bardzo dobre. Cena przystępna. Innych dan nie jadłam.

1  Dziękujemy, Leii13

Restauracja Luizjana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Luizjana? Podziel się wrażeniami!