Toruń

“Dobrze ale nie bardzo dobrze”
Restauracja Luizjana — recenzja

Restauracja Luizjana
Nr 9 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Cajun i kreolska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Zupy ok ale cebulowa zbyt słodka. Indyk trochę suchy, żeberka nie zachwyciły. Dania zjedliśmy bo też byliśmy głodni w podróży jednak smaki trochę płaskie i chyba nie będę za nimi tęskniła.

Dziękujemy, Magdalena S

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia. Jadłam burgera i bardzo dobry. Od razu w zestawie z frytkami - również bardzo dobre. Cena przystępna. Innych dan nie jadłam.

1  Dziękujemy, Leii13
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Restauracja specjalizuje sie w kuchni kreolskiej. Oprocz tego w menu sa burgery-robione na miejscu w chrupiacej bulce, wielkie i pyszne.Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, Samosia1
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Świetne jedzenie, ładnie i szybko podane. Przyjemny wystrój i profesjonalna obsługa. Sympatyczny ogródek. Minus - mało miejsc.

1  Dziękujemy, Krystyna79
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny w Toruniu, po raz kolejny w Luizjanie. Jak zawsze pysznie. Obsługa pierwsza klasa. Nic dodać nic ująć. Minus - mało miejsc.

1  Dziękujemy, przemyslaww2016

Restauracja Luizjana — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Luizjana? Podziel się wrażeniami!