Bardzo dobrze położony obiekt, tuż przy starówce.Z balkony widok na Wisłę, cudna perspektywa w słoneczny poranek. Teren wokół hotelu utrzymany wzorowo, czysto trawa pięknie przystrzyżona. Pokoje przestronne, bez wrażenia klaustrofobicznego.
Może meble lekko podniszczone, łazienka w doskonałym stanie. Basen hotelowy nie był zbyt oblegany w czasie naszego pobytu więc recenzje innych gości o natłoku klientów z zewnątrz nie mogę potwierdzić. Doskonałe śniadania, duży wybór potraw.Może sala jest zbyt mała przy pełnym obłożeniu pokoi - czekanie na wolny stolik jest lekko denerwujące.

Pomimo małych zawirowań z personelem z kręgielni wyjazd bardzo udany, podziękowania dla personelu recepcji a szczególnie dla Pani Marty kierownik ds obsługi klienta. Duża klasa i profesjonalizm w działaniu- bardzo dziękuję.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli pokój to tylko z balkonem i z widokiem na rzekę.
1  Dziękujemy, _marekmarek102
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Jeden z lepszych hoteli w Polsce (dla mnie o klase fajniejszy niz np Arlamow). Stosunkowo niewielki-ok.150pokoi. Polozenie rewelacyjne- blisko Wisly i Starego Miasta. Teren dookola zadbany, jest gdzie pochodzic z wozkiem. Plac zabaw dla dzieci, boisko, kort tenisowy. Recepcja sprawna i przyjazna. Na parterze koncik internetowy i biblioteczka z ksiazkami. Pokoj ok, duzy, dobrze wyposazony. Za darmo lozeczko dla dziecka. Nie wszystkie pokoje z balkonem. Nasz na 1 pietrze balkon mial ale fajnego widoku niestety brak. Duze lazienki, fajne kosmetyki. Czysto. Baseny spore. Woda 29-30stopni. Ratownicy czujni. Przyjemnie. Sniadania wybitne, na cieplo i zimno, live cooking. Zastawa plastikowa, kolorowa dla dzieci. Sprawny serwis sprzatajacy- po powrocie ze sniadania pokoj czysciutki.
Male minusy- chlodno w szatni przy basenie, po kapieli dziecko zmarzlo, brak ladnego widoku z pokoju, nie dzialajacy grzejnik w lazience- pewnie w zimie dziala, ale przy brzydkiej pogodzie nie ma gdzie suszyc ubran z basenu.
Ogolnie polecam. Chetnie wroce.

Dziękujemy, natalia p
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena H, Dyrektor generalny, Copernicus Toruń HotelOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowna Pani,w pierwszej kolejności chcielibyśmy podziękować za wybór Copernicus Toruń Hotel! Dziękujemy za pozytywne odczucia względem naszej obsługi , podobnie względem pokoju w którym Pani mieszkała. Cieszymy się, że nasza lokalizacja przypadła Pani do gustu. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości odwiedzi nas Pani ponownie!

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest świetnie położony spacer na starówkę to tylko 5 min Bulwarem Filadelfijskim nad sama Wisłą. Pyszne śniadania z ogromnym wyborem potraw. Same pokoje czysto urządzone miejscami widać jednak lekki upływ czasu. Przyjemny basen w środku ze strefą saun i spory basen zewnętrzny z barem. Niestety niektóre ręczniki przeszły niezliczoną ilość prań i nie wyglądają najlepiej. Bardzo miła i pomocna obsługa. Jeśli macie ochotę korzystać ze SPA to koniecznie zapiszcie się wcześniej bo warto

Dziękujemy, katberryekler

Drogi Gościu, przede wszystkim dziękujemy za wybór Copernicus Toruń Hotel oraz czas poświęcony na napisanie komentarza. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie pozostawione przez naszych gości opinie, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia hotelu przy najbliższej nadarzającej się okazji!

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Dobra lokalizacja, fajne pokoje z balkonem i widokiem na rzekę. Mocną stronę hotelu są bardzo dobre śniadania. Pokoje dobrze wyciszone, lekko podniszczone / łazienka w bardzo dobrym stanie/, sprzątane podczas pobytu pobierznie. W hotelu jest restauracja Salt ze znakomitym menu, ale to zmarnowany ''diament''. Kłania się dopracowanie wielu szczegółow z serwisu. Dla mnie najsłabszym punktem był basen, który okazał się obiektem miejskim, z mnóstwem osób z zewnątrz, kiepską czystością i tragicznymi ręcznikami. Nie miałam wogóle ochoty tam chodzić. Polecam hotel z terem dookoła bez nastawiania się na relaks na basenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z balkonem.
1  Dziękujemy, Agnieszka M

Szanowna Pani, w imieniu całego zespołu bardzo dziękujemy za Pani recenzję jak i przekazane w niej uwagi. Zapraszamy do ponownej wizyty w Copernicus Toruń Hotel!

Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotel blisko od dworca PKP( ok. 2 przystanków) i starówki( 5 minut na piechotę). Pokoje czyste, przestronne. Był to wyjazd służbowy, więc ni korzystałam z basenu i tp. Super pobyt ale za bardzo wysoką cenę.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, XIM1471
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena H, Dyrektor generalny, Copernicus Toruń HotelOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Szanowna Pani, dziękujemy za recenzję służbowego pobytu. Mamy nadzieję iż będziemy mieli okazję gościć Panią ponownie, tym razem prywatnie - serdecznie zapraszamy do Copernicus Toruń Hotel!