Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

Dostaliśmy voucher w prezencie od znajomych. Lokalizacja super. Otoczenie też. Blisko starówki. Parking 30 pln do przyjęcia. Obsługa miła. To co brakuje do 4* to w moim odczuciu kontrola sprzątaczek. W pokoju woda mineralna, a przy niej brudne szklanki. W łazience włosy na podłodze po ostatnich gościach. Ja bym nie zauważył, ale żona tak. Na plus bardzo dobre śniadanie i baseny zwłaszcza w ciepłe dni. Pzdr IS

Data pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Igor S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena H, Dyrektor generalny, Copernicus Toruń HotelOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Szanowny Panie,
dziękujemy za tę opinię.
Wszelkie uwagi zostaną przekazane do kierownika odpowiedniego działu.
Zapraszamy do ponownej wizyty w Copernicus Toruń Hotel.

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy 1 noc w tym hotelu. Hotel na wysokim poziomie, szczególnie ze względu na atrakcje, czyli 2 baseny zewnętrzny i wewnętrzny. Bardzo dobre kręgle. Śniadania pychotka, bardzo duży wybór, wszystko czego dusza zapragnie. Łóżka bardzo wygodne, meble w pokoju trochę nazbyt zniszczone, zdezelowane jak na 4gwiazdki. Fotele z powycieranym obiciem, szafki poobijane. Na korytarzu nieprzyjemny zapach, moje dzieci pytały, czemu tu pachnie sikami.
Obsługa na 5 z plusem

Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, anik2103

Szanowny Gościu,
dziękujemy za czas poświęcony na przekazanie nam wszystkich uwag i opinii.
Cieszymy się, że docenili Państwo jakość naszych śniadań i mimo wszystko zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji. Pokój otrzymaliśmy od strony ulicy bez balkonu niestety pomimo rozmowy z recepcją i braku wolnych pokoi nie udało sie go zamienić na pokój z widokiem na Wisłe. Śniadania bardzo dobre i różnorodne. Piękny ogród z małym placem zabaw dzieci z pewnością bedą miały gdzie pobiegać. Minus za łóżeczko turystyczne,wstawione do pokoju dla naszej rocznej córeczki, które było w tragicznym stanie poplamione i podziurawione nadające sie ewidentne do wymiany. Minus rownież za zimną wode w basenie wewnętrznym. Parking płatny jednak można znaleźć bezpłatne miejsce parkingowe w uliczce niedaleko hotelu.

Data pobytu: maj 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Paula M

Szanowna Pani,
Dziękujemy za czas poświęcony na przekazany opinii.
Wszelkie uwagi zostaną przekazane do odpowiednich działów.
Zapraszamy do ponownej wizyty w Copernicus Toruń Hotel.

Zrecenzowano: 29 lipca 2018

Luksusowy hotel położony tuż nad Wisłą, pięć minut spacerem od Starówki. Pokoje wygodne, nowocześnie urządzone, basen zewnętrzny duży, wystarczająca ilość leżaków. Basen wewnątrz mega, sauny, strefa spa, wszystko na najwyższym poziomie. Ogromny, zadbany zielony teren wokół hotelu. A kucharz... zasługuje na najwyższe z możliwych noty. Jedzenie jest obłędne. Do tego profesjonalna, przemiła obsługa. Czego chcieć więcej> Szczerze polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Poprosiliśmy o pokój z widokiem na Wisłę, taki otrzymaliśmy i taki polecamy :)
  • Data pobytu: lipiec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Emilia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Magdalena H, Dyrektor generalny, Copernicus Toruń HotelOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2018

Szanowna Pani,
cieszymy się iż Copernicus Toruń Hotel, jego oferta jak i usługi, przypadł Pani do gustu.
Gorąco zachęcamy do kolejnego wypadu do Torunia i pobytu w naszym hotelu!

Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel położony w fantastycznej lokalizacji nad Wisłą.
Jesli zamierzamy spędzić wieczór na balkonie i upajać sie widokiem warto o niego zapytać.
Hotel zarezerwowalam na jedną noc.
Kiedy po dlugiej meczącej podróży dotarłyśmy do hotelu okazało sie, ze na podjeździe nie ma miejsca na to żeby wejść do hotelu dostać klucz i udać sie na parking. Stały tam taksówki, auta do wynajęcia i zaparkowane limuzyny.
Zostałam przepędzona 2 razy. Za drugim razem pan mnie poinformował, ze mam wycofać samochod do garażu podziemnego.
Wjazd do garażu podziemnego mega ciasny widać na wjeździe zadrapania rożnych kolorów samochodów. Mnie sie udało.
Pani w recepcji poinformowała nas, ze nie mamy śniadania, moje niedopatrzenie....50 zł za osobę dodatkowo.
Parking rownież extra 30 zł na zewnętrznym parkingu, a 45 zł w garażu do którego nas skierowano.
Basen wyglada super, nie wiem czy goście za niego płaca czy nie. Dostałyśmy czasomierze na rekę ale tylko usiadłyśmy na wielkim tapczanie z baldahimem na 15 minut i trochę materac na nim śmierdział.
Pokój super. Widok z balkonu może byc super.
Balkony kwalifikują sie juz niestety do odnowienia.

Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Ewa K