Zrecenzowano: 12 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jest 3 w nocy. Zeby tu dojechac wstalismy o 4 nad ranem. W restauracji na dole jest Impreza. A my w apartamencie wlasciwie jestesmy ogluszeni muzyka I krzykami. Do tej pory nie zasnelismy. Na dole bylam dwa razy, prosilam o numer do managera, bo to nie wina kelnerek, ze ktos umiescil nas w pokoju nad sala bankietowa, ktora nie jest wygluszona w zadnym stopniu. Numeru nie dostalam, bo dziewczyny sie boja, ze prace straca. Mowia, ze to nie pierwszy raz, kiedy ktos narzeka na halas, ba wlasciwie bycie na imprezie wbrew wlasnej woli. Prosilam o sciszenie muzyki.. nic. w pokoju jest wlasciwie tak glosno jak na sali, slysze czysto rozmowy. Tymczasem bania u cygana trzyma nas kompletnie przytomnych!

Data pobytu: czerwiec 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, buzer3185
Zrecenzowano: 21 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce , czystość a przede wszystkim śniadanie super. Polecam na odpoczynek z rodziną oraz na imprezowanie starówka 3min piechota jak i planetarium. Fabryka piernika aż 1min wiec każdy będzie wstanie dojść. W apartamencie wszystko co w domu z wyjątkiem pralki ale na wypadzie to chyba nie jest potrzebne.

Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Bartłomiej K
Zrecenzowano: 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie TAK - fajna lokalizacja (centrum), nowoczesne komfortowe apartamenty w kamienicy, pyszne
śniadania i bardzo miła obsługa. Zdecydowanie wart swojej ceny, miejsce które można polecić. Wszędzie blisko

Data pobytu: październik 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, patrycja_brzdek
Zrecenzowano: 26 października 2016

Apartament (8) zaskoczył mnie swoim wyglądem - połączeniem starej cegły, luksfer, szkła.. Utrzymany w ciepłych, ciemnych kolorach. Ma ogromne łóżko, wygodne oraz w pełni funkcjonalny aneks kuchenny. Apartament posiada także własny taras.
Ulokowany jest przy cichej uliczce, 5 minut spaceru od serca starówki.
Zarządzająca apartamentami p. Kasia nadaje całemu pobytowi dodatkowy blask, swoją ujmującą życzliwością.
Smaczne i sycące śniadania podawane są wprost do pokoju. W piwnicy budynku mieści się sauna, do użytku gości.

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokoju 8 na noc sugeruję wyłączyć bezpieczniki - maszynka od LED głośno bzyczy :)
  • Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano: 5 października 2016

Pokój zgodny ze zdjęciami, czyli jest na poziomie.Są też niestety małe minusy,a mianowicie nie działające światła ledowe/byłby cudowny efekt/,brak szamponu i żelu pod prysznic/po zwróceniu uwagi uzupełniono braki/.Ogólnie apartament godny polecenia.Aha,śniadania nie powalają.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zbyszko k