Toruń

“Kolacja”
Restauracja Kuranty — recenzja

Restauracja Kuranty
Nr 34 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Kuchnie: Środkowoeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Tradycyjna polska kuchnia w najlepszym wydaniu. Jest nam bardzo miło gościć Państwa w sercu toruńskiej Starówki, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Restauracja znajduje się na wschodniej pierzei Rynku Staromiejskiego, ok. 50 m od pomnika M. Kopernika.
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, obsługa i wystrój! Nic nie można zarzucić! Kelnerka zaprowadziła nas sprawnie do stolika, a po zamówieniu jedzenie bardzo szybko pojawiło się na naszym stole!

Dziękujemy, OskarGot

Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji Kuranty byliśmy 2 raz. Pierwsza wizyta była dobra ale druga... okropna. Zawsze było to w tygodniu a ruch był mały.
Pierwsza wizyta - Burger i frytki dla mnie, oraz kotlet schabowy dla partnera. Burger był ok, bez rewelacji, natomiast frytki okropne. Bez smaku jak najtańsze mrożone frytki. Kotlet schabowy mnie powalił - w pozytywnym sensie. Był ogromny i ładnie podany. Partnerowi smakował dlatego postanowiliśmy wrócić po 3 tygodniach. I to był błąd.

Skuszona poprzednią wizytą zamówiłam sznycel z kurczaka (okazało się, że to zwykła rozklepana pierś), partner znów zamówi schabowego. Niestety panierka obu dań była nasączona tłuszczem... Okropny smak który przeważał. Oba dania nie były doprawione, po prostu mdłe. Ziemniaki były odgrzewane bo miały ten typowy smak jakby z mikrofali... Nie dało się ich zjeść. Jedyny plus to kapusta w daniu ze schabem. Bardzo się zawiedliśmy.

Za taką cenę oczekuje się dobrego obiadu a ten był po prostu okropny... :( chciałam zaprosić tam rodziców ale muszę szukać dalej. Może kiedyś dam jeszcze Wan szanse.

Dziękujemy, dianka0603
Zrecenzowano 6 września 2019

Miejsce na spotkanie, cisza i dobra kawa, tanio i smacznie. Polecam miejsce smaczne jedzenie, dobre desery

Dziękujemy, Marian S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy w Toruniu po raz kolejny w tym roku i po raz kolejny odwiedzamy Kuranty. Po przetestowaniu kilku restauracji uważam ze Kuranty to numer 1. Smaczne jedzenie, przystępne ceny i co najważniejsze najlepsza obsługa na świecie utrzymywana na najwyższym poziomie!

Dziękujemy, joa659
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nazywam to knajpą bo restauracją na pewno nie jest. Zniszczone poobdzierane meble, stoliki z różnych parafii. Zniszczone brudne karty dań, czas oczekiwania na kelnera - nie wiem bo po 20 minutach wyszliśmy mimo że kelnerki przechodziły obok stolika. Zdecydowanie odradzam.

2  Dziękujemy, krzysztofd276

Restauracja Kuranty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kuranty? Podziel się wrażeniami!