Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Hotel położony w centrum Torunia. Najgorszy hotel Accor, w którym mieszkałem.
W rezerwacji (poprzez stronę Accorhotels) zgłosiłem drobną prośbę, która nie została spełniona. Nieważne. Dałbym też radę ze zdezelowanymi meblami, zaciekami w łazience, zatkaną umywalką, telewizorem, który odbiera jak w latach 80 (po cholerę kodowane kanały, skoro nie da się ich oglądać z powodu zaśnieżenia i rozmycia obrazu?). Wytrzymałbym też bez klimatyzacji, z której nie da się korzystać, bo chodzi jak traktor. I pokój, w którym, gdy jedna osoba się przemieszcza, pozostałe dwie muszą się usunąć na łóżka, bo nie ma miejsca też bym zniósł. Ale koszmarnego, piankowego materaca na wąskim łóżku już nie zniosłem. Podobnie jak tego, że nie mogłem się normalnie umyć, bo w kanciapie zwanej łazienką wzięcie prysznica w wannie pozbawionej jakiejkolwiek zasłony kończy się potopem.
I wiem, że Pani Manager jest z tego powodu bardzo przykro. I że przygotowują modernizację, i że podejmują działania. Wiem, bo takie odpowiedzi na krytyczne recenzje pojawiają się w tym serwisie od 3 lat.
Jedną dodatkową gwiazdkę dałem pracownikom restauracji, którzy nas nakarmili, mimo że spóźniliśmy się na śniadanie po nieprzespanej nocy, a samo śniadanie było dobre - takie jak w innych hotelach Accor.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, szymonm625
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jolanta R, Manager, Mercure Torun CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2018

Szanowni Państwo,
Przykro mi, że pobyt nie spełnił oczekiwań. Wkrótce rozpocznie się remont naszego hotelu, na który zarówno goście jak i nasi pracownicy czekamy. Jestem przekonana, że będziecie Państwo zadowoleni z efektów. Cieszę się, że chociaż po wizycie w restauracji pozostaną miłe wspomnienia. Serdecznie pozdrawiam, Jolanta Rembeza

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018

Lokalizacja hotelu bardzo dobra, blisko centrum, wygodny parking. Pokój wygodny, 2 minusy: to głośna klimatyzacja, której nie można samemu wyłączyć i niezbyt wygodny materac w porównaniu do innych hoteli tej klasy.

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, 324jacekc

Dziękuję za uwagi, cieszę się, że lokalizacja i pokój Panu odpowiadały. Miło nam będzie, jeśli nas Pan odwiedzi ponownie, zapraszam, Jolanta Rembeza

Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Hotel w dobrej lokalizacji, jednakże pokoje malutkie jak na 3-osobową rodzinę z walizkami stanowią niemałe wyzwanie. Śniadania na plus - jestem przyzwyczajony do tej sieci hoteli, zatem w tym zakresie nie ma uwag.

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż służbowa
Dziękujemy, Jerzy R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jolanta R, Manager, Mercure Torun CentrumOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2018

Dziękujemy Panu za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że smakowało Panu śniadanie. Miło mi poinformować, że w tym roku rozpoczynamy modernizację pokoi. Planujemy też pokoje rodzinne, które będa składały się z dwóch połączonych ze sobą pokoi. Mam nadzieję, że przy ponownej Państwa wizycie u nas będziemy mogli zaproponować więcej przestrzeni.Serdecznie zapraszamy !

Zrecenzowano: 27 lipca 2018

Głośno w pokoju, nawet pomimo wyłączenia klimatyzacji, nadal instalacja huczała. Nawet w nocy dobiegały przez okno odgłosy samochodów i chyba tramwaju i gdyby nie to, że byliśmy zmęczeni spacerem to chyba nie zmrużylibyśmy oka. Na śniadaniach permanentnie brakowało szklanek do soków, a obsługa (kelnerka) zajmowała się... sobą? Gdy na salę wychodził wysoki Kucharz to sam wszystko sprawdzał i sam wówczas wszystko uzupełniał - BRAWO! W pokoju i na korytarzu (na 3 piętrze) były pająki - mam ich zdjęcia w różnych ujęciach - pająki miały tam rozpostarte pajęczyny więc nie były tam przypadkiem!

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, precelek77
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jolanta R, Manager, Mercure Torun CentrumOdpowiedź udzielona 28 lipca 2018

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pobytu w naszym hotelu. Przykro nam, że nie spelniliśmy Pana oczekiwań. W najblższym czasie planujemy wymianę okien na bardziej dzwiękoszczelne. Sprawdzimy też instalację klimatyzacji, gdyż po wyłączeniu nic nie powinno w niej hałasować. Akceptujemy zwierzęta ale nie te które Pan widzał w swoim pokoju, więc natychmiast usuniemy je. Przepraszamy za wszystkie niedogodności i zapraszamy ponownie aby zaprezentować usługi na odpowiednim poziomie.

Zrecenzowano: 25 lipca 2018

Całkiem przyjemny hotel :-) Pokoje nie za duże - dla dwóch osób z dzieckiem może być już trochę ciasno. Obsługa miła i uprzejma. Posiłki smaczne, na śniadanie duży wybór jedzenia. Blisko na Stare Miasto - właściwie wystarczy przejść przez ulicę :-)

• Data pobytu: lipiec 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Robert D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jolanta R, Manager, Mercure Torun CentrumOdpowiedź udzielona 27 lipca 2018

Bardzo dziękujemy za miły komentarz. Cieszymy się, że docenili Państwo naszą miłą obsługę i smaczne posiłki. Mamy nadzieje, że wkrótce będziemy mieć przyjemność ponownie gościć Państwa w naszym hotelu. Serdecznie zapraszamy !