Toruń

“Niesamowicie dobre pierogi”

Pierogarnia Stary Młyn
Zamów online
Nr 17 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Bardzo smaczne pierogi piecuchy z pysznym sosem. Lokal bardzo klimatyczny, obsługa miła, jedzenie szybko podane i gorące. Polecam

Dziękujemy, Ollardo94

Jedliśmy pierogi z pieca i placki ziemniaczane, wszystko bardzo smaczne!! Polecam pierogi z mięsem i grzybami sosy również ekstra i duży wybór. Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, kasiap727
Zrecenzowano 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo tłoku udało się znaleźć stolik. Zupa dla dzieci podana sprawnie i szybko potem pyszne pierogi i te gotowane i pieczone. Wszystko zjedzone ze smakiem. Miła obsługa - polecam.

Dziękujemy, MaciekBystrzak
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, warto odwiedzić. Niestety jedna z Pań kelnerek, ( w długich ciemnych warkoczach, chyba kierowniczka) bardzo niemiła, również dla innych pracowników. Nie zepsuło to atmosfery, ale współczuje pracownikom.

Dziękujemy, NataliaC2961
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Aktualnie jedna z lepszych pierogarni, co do smaku nie ma się co przyczepić, aczkolwiek obsługa trochę zamotana i sprawiają wrażenie, że nie wiedzą co się dzieje, a kolejności zamówień już kompletnie nie kojarzą

Dziękujemy, Saerin_Lee

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!