“Przepyszne!”

Pierogarnia Stary Młyn
Zamów online
Nr 18 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje

Jedliśmy pierogi z pieca i placki ziemniaczane, wszystko bardzo smaczne!! Polecam pierogi z mięsem i grzybami sosy również ekstra i duży wybór. Na pewno wrócimy :)

Dziękujemy, kasiap727

Pomimo tłoku udało się znaleźć stolik. Zupa dla dzieci podana sprawnie i szybko potem pyszne pierogi i te gotowane i pieczone. Wszystko zjedzone ze smakiem. Miła obsługa - polecam.

Dziękujemy, MaciekBystrzak

Jedzenie smaczne, warto odwiedzić. Niestety jedna z Pań kelnerek, ( w długich ciemnych warkoczach, chyba kierowniczka) bardzo niemiła, również dla innych pracowników. Nie zepsuło to atmosfery, ale współczuje pracownikom.

Dziękujemy, NataliaC2961
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Aktualnie jedna z lepszych pierogarni, co do smaku nie ma się co przyczepić, aczkolwiek obsługa trochę zamotana i sprawiają wrażenie, że nie wiedzą co się dzieje, a kolejności zamówień już kompletnie nie kojarzą

Dziękujemy, Saerin_Lee
Zrecenzowano 8 września 2019

Miejsce do któ®ego trafiłem z ulicznego plakatu. ALe dlaczego nie? Klimat bardzo pozytywny, taki jak lubię - swojski. Szybko otrzymaliśmy stolik, zamówienia też w miarę szybko zostały przyjęte a i na serwis nie trzeba było długo czekać. Różne pierogi i różne smaki. Każdy wg. mnie znajdzie tam coś dla siebie. Porcje są spore, wiec mimo, że propozycji jest sporo, ograniczcie się do jednego wyboru a i tak możecie mieć wyzwanie, aby je zjeść. Ciasto całkiem dobrze wyrobione a farsze akuratne jak powinny być. ALe to jest moja subiektywna ocena. Widać, że są w obsłudze osoby uczące się, które "szwędają się" zamiast się uczyć. Niby sporo obsługi i każdy czymś zajęty, ale siedząc z boku i obserwując, miałem wrażenie, że panuje tutaj lekki chaos lub brak jest mocnej zarządzającej osoby. Co zapamiętałem jeszcze, obserwując szkolenie nowej osoby, że po zakończeniu serwisu i przygotowaniu stolika, należy zgasić lamkę nad stołem. I byłem pewien, że to jest standard jakiś, ale i nowa osoba chwilę potem sprzątając ten stół lamki nie zgasiła, ani panie kelnerki lampek nie wyłączały, lub nie włączały gdy klienci już siedzieli. To taka głupotka, ale jeżeli chcecie się wyróżnić jednolitym standardem to wszyscy powinni go stosować. Ale widać, że nie ma konsekwencji. Nastawcie się na miłe biesiadowanie w niespiesznym tempie, wtedy nie odczujecie tego o czym piszą inni,

Dziękujemy, Julekwpodrozy

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!