Toruń

“Super pierogi”

Pierogarnia Stary Młyn
Zamów online
Nr 17 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Aktualnie jedna z lepszych pierogarni, co do smaku nie ma się co przyczepić, aczkolwiek obsługa trochę zamotana i sprawiają wrażenie, że nie wiedzą co się dzieje, a kolejności zamówień już kompletnie nie kojarzą

Dziękujemy, Saerin_Lee

Zrecenzowano 8 września 2019

Miejsce do któ®ego trafiłem z ulicznego plakatu. ALe dlaczego nie? Klimat bardzo pozytywny, taki jak lubię - swojski. Szybko otrzymaliśmy stolik, zamówienia też w miarę szybko zostały przyjęte a i na serwis nie trzeba było długo czekać. Różne pierogi i różne smaki. Każdy wg. mnie znajdzie tam coś dla siebie. Porcje są spore, wiec mimo, że propozycji jest sporo, ograniczcie się do jednego wyboru a i tak możecie mieć wyzwanie, aby je zjeść. Ciasto całkiem dobrze wyrobione a farsze akuratne jak powinny być. ALe to jest moja subiektywna ocena. Widać, że są w obsłudze osoby uczące się, które "szwędają się" zamiast się uczyć. Niby sporo obsługi i każdy czymś zajęty, ale siedząc z boku i obserwując, miałem wrażenie, że panuje tutaj lekki chaos lub brak jest mocnej zarządzającej osoby. Co zapamiętałem jeszcze, obserwując szkolenie nowej osoby, że po zakończeniu serwisu i przygotowaniu stolika, należy zgasić lamkę nad stołem. I byłem pewien, że to jest standard jakiś, ale i nowa osoba chwilę potem sprzątając ten stół lamki nie zgasiła, ani panie kelnerki lampek nie wyłączały, lub nie włączały gdy klienci już siedzieli. To taka głupotka, ale jeżeli chcecie się wyróżnić jednolitym standardem to wszyscy powinni go stosować. Ale widać, że nie ma konsekwencji. Nastawcie się na miłe biesiadowanie w niespiesznym tempie, wtedy nie odczujecie tego o czym piszą inni,

Dziękujemy, Julekwpodrozy
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety choć jedzenie ogólnie smaczne trzeba czekać czasem nawet godzinę. Wpierw czekaliśmy na stolik, gdzie z grupą 6 osób innego dnia były to dwie godziny! Wtedy czekaliśmy jakieś 40 minut. Ogólnie kelner późno informuje o czasie a mój przyjaciel dostał nie to co zamawiał. Dodatkowo gdy robiłam rezerwację podałam wszelkie potrzebne informacje mimo to zapomnieli o mnie i czekaliśmy aż coś się zwolni. Można przyjść ale zdecydowanie nie większa grupą niż 5 osób i to dość wcześnie. Później nie ma jak usiąść wszystko się kołacze i myli a kolejka to jedynej toalety wchodzi wręcz na schody

Dziękujemy, X2633CYangelr
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy miejsce wieczorem w czasie dużego ruchu, może to wpłynęło na jakość obsługi i potraw. Najpierw czas oczekiwania na obsługę wyniósł około 10 minut. Po otrzymaniu kart i gotowości do złożenia zamówienia czekaliśmy kolejnych 15 minut na obsługę. Dania otrzymaliśmy w miarę sprawnie ale niestety nie nadawały się do jedzenia. Środek był niedopieczony, ciasto surowe. Po zwróceniu uwagi obsłudze otrzymaliśmy informacje, iż mogą nam podać danie jeszcze raz. Nie skorzystaliśmy z tej opcji. Na koniec otrzymaliśmy czekoladki w geście przeprosin. Niestety spożycie nawet małej ilości tych dań skończyło się problemami żołądkowymi.

Dziękujemy, marcusGD
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety...nie udało nam się zjeść pierogów pomimo złożonego zamówienia. Najpierw nikt nie przyszedł do naszego stolika. Poszliśmy sami po karty. Musieliśmy sami zwrócić uwagę kelnerowi. Potem złożyliśmy zamówienie...kelrner przed przyjęciem zamówienia nie poinformował nas o czasie oczekiwania. Jak przyniósł napoje zapytaliśmy o czas oczekiwania, otrzymaliśmy odpowiedź że ok. 45 min. Po 1 godz. czekania usłyszeliśmy, że za 15 min zaczną dopiero realizacje naszego zamówienia. Musieliśmy zrezygnować...zapłaciliśmy tylko za napoje. Obserwując inne stoliki odnieślismy wrażenie że nikt nie otrzymuje potraw....zero realizacji zamówień....wszyscy czekali.
Niestety jako klienci czuliśmy się ignorowani.
Jeśli był jakiś problem na kuchni trzeba było poinformować klientów. Sytuacja miała miejsce w sobotę 17.08.2019...godz...13.30 do 14.45

Dziękujemy, mek2708

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!