“Należy tego miejsca unikać ”

Pierogarnia Stary Młyn
Get food delivered
Nr 15 wśród 248 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy miejsce wieczorem w czasie dużego ruchu, może to wpłynęło na jakość obsługi i potraw. Najpierw czas oczekiwania na obsługę wyniósł około 10 minut. Po otrzymaniu kart i gotowości do złożenia zamówienia czekaliśmy kolejnych 15 minut na obsługę. Dania otrzymaliśmy w miarę sprawnie ale niestety nie nadawały się do jedzenia. Środek był niedopieczony, ciasto surowe. Po zwróceniu uwagi obsłudze otrzymaliśmy informacje, iż mogą nam podać danie jeszcze raz. Nie skorzystaliśmy z tej opcji. Na koniec otrzymaliśmy czekoladki w geście przeprosin. Niestety spożycie nawet małej ilości tych dań skończyło się problemami żołądkowymi.

Dziękujemy, marcusGD
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sandra_Pierogarnia, Kierownik ds. PR, Pierogarnia Stary MłynOdpowiedź udzielona 24 stycznia 2020

Bardzo nam przykro, że Państwa wizyta nie udała się po naszej myśli. Mamy nadzieję, że dadzą nam jeszcze szansę, a przedstawiona przez Państwa sytuacja była tylko ,,wypadkiem". Niemniej jednak bardzo nam przykro, że wrażenia były takie, a nie inne. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety...nie udało nam się zjeść pierogów pomimo złożonego zamówienia. Najpierw nikt nie przyszedł do naszego stolika. Poszliśmy sami po karty. Musieliśmy sami zwrócić uwagę kelnerowi. Potem złożyliśmy zamówienie...kelrner przed przyjęciem zamówienia nie poinformował nas o czasie oczekiwania. Jak przyniósł napoje zapytaliśmy o czas oczekiwania, otrzymaliśmy odpowiedź że ok. 45 min. Po 1 godz. czekania usłyszeliśmy, że za 15 min zaczną dopiero realizacje naszego zamówienia. Musieliśmy zrezygnować...zapłaciliśmy tylko za napoje. Obserwując inne stoliki odnieślismy wrażenie że nikt nie otrzymuje potraw....zero realizacji zamówień....wszyscy czekali.
Niestety jako klienci czuliśmy się ignorowani.
Jeśli był jakiś problem na kuchni trzeba było poinformować klientów. Sytuacja miała miejsce w sobotę 17.08.2019...godz...13.30 do 14.45

Dziękujemy, mek2708

Bardzo dziękujemy za informację. Bardzo nam przykro, że nie skosztowali Państwo naszych pierogów. Mamy nadzieję, że dadzą nam Państwo jeszcze jedną szansę.

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pierogi z pieca przepyszne, atmosfera ciepła, a szarlotka z lodami - niebo. Klimatyczne miejsce z bardzo miłą i uśmiechniętą obsługą.

Dziękujemy, Daria W

Fantastycznie! Dziękujemy :)

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy porcje po 3 szt. Dodatkowo Mix surowek (pyszne) i kapusta zasmazana (taka sobie). Piecuchy (pierogi z pieca) pyszne. W/G mnie Hetmanskie lepsze od Ciocine. Sos grzybowy rewelacja nigdzie takiego nie jadłem. Oczywiście jeszcze piwko kawa i kompot. Ledwo daliśmy radę zjeść. Koszt 80PLN. Knajpa mała ale bardzo klimatyczna no i w centrum starówki. Obsługa bardzo miła. POLECAM !!!

Dziękujemy, Jedadln

Miód na nasze serca :) Dziękujemy :)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z całą rodzinką. Lokal na samej starówce, wieczorem bardzo klimatycznie. Przemiła Pani Kelnerka Julia bardzo sprawnie przyjęła zamówienie i na bieżąco dopytywała czy czegoś nam nie trzeba i czy wszystko smakuje.
Jedzenie bardzo nam smakowało. Nietuzinkowe smaki, duży wybór. Zdecydowanie polecam lokal. Takich "cudów" w dobrym tego słowa znaczeniu, nie widziałam nigdzie.

Dziękujemy, Marcelina_Z

Dla nas też bomba :) Dziękujemy za odwiedziny :)

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!