“Należy tego miejsca unikać ”

Pierogarnia Stary Młyn
Zamów online
Nr 18 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy miejsce wieczorem w czasie dużego ruchu, może to wpłynęło na jakość obsługi i potraw. Najpierw czas oczekiwania na obsługę wyniósł około 10 minut. Po otrzymaniu kart i gotowości do złożenia zamówienia czekaliśmy kolejnych 15 minut na obsługę. Dania otrzymaliśmy w miarę sprawnie ale niestety nie nadawały się do jedzenia. Środek był niedopieczony, ciasto surowe. Po zwróceniu uwagi obsłudze otrzymaliśmy informacje, iż mogą nam podać danie jeszcze raz. Nie skorzystaliśmy z tej opcji. Na koniec otrzymaliśmy czekoladki w geście przeprosin. Niestety spożycie nawet małej ilości tych dań skończyło się problemami żołądkowymi.

Dziękujemy, marcusGD

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety...nie udało nam się zjeść pierogów pomimo złożonego zamówienia. Najpierw nikt nie przyszedł do naszego stolika. Poszliśmy sami po karty. Musieliśmy sami zwrócić uwagę kelnerowi. Potem złożyliśmy zamówienie...kelrner przed przyjęciem zamówienia nie poinformował nas o czasie oczekiwania. Jak przyniósł napoje zapytaliśmy o czas oczekiwania, otrzymaliśmy odpowiedź że ok. 45 min. Po 1 godz. czekania usłyszeliśmy, że za 15 min zaczną dopiero realizacje naszego zamówienia. Musieliśmy zrezygnować...zapłaciliśmy tylko za napoje. Obserwując inne stoliki odnieślismy wrażenie że nikt nie otrzymuje potraw....zero realizacji zamówień....wszyscy czekali.
Niestety jako klienci czuliśmy się ignorowani.
Jeśli był jakiś problem na kuchni trzeba było poinformować klientów. Sytuacja miała miejsce w sobotę 17.08.2019...godz...13.30 do 14.45

Dziękujemy, mek2708
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pierogi z pieca przepyszne, atmosfera ciepła, a szarlotka z lodami - niebo. Klimatyczne miejsce z bardzo miłą i uśmiechniętą obsługą.

Dziękujemy, Daria W
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy porcje po 3 szt. Dodatkowo Mix surowek (pyszne) i kapusta zasmazana (taka sobie). Piecuchy (pierogi z pieca) pyszne. W/G mnie Hetmanskie lepsze od Ciocine. Sos grzybowy rewelacja nigdzie takiego nie jadłem. Oczywiście jeszcze piwko kawa i kompot. Ledwo daliśmy radę zjeść. Koszt 80PLN. Knajpa mała ale bardzo klimatyczna no i w centrum starówki. Obsługa bardzo miła. POLECAM !!!

Dziękujemy, Jedadln
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z całą rodzinką. Lokal na samej starówce, wieczorem bardzo klimatycznie. Przemiła Pani Kelnerka Julia bardzo sprawnie przyjęła zamówienie i na bieżąco dopytywała czy czegoś nam nie trzeba i czy wszystko smakuje.
Jedzenie bardzo nam smakowało. Nietuzinkowe smaki, duży wybór. Zdecydowanie polecam lokal. Takich "cudów" w dobrym tego słowa znaczeniu, nie widziałam nigdzie.

Dziękujemy, Marcelina_Z

Pierogarnia Stary Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Młyn? Podziel się wrażeniami!