“Fenomenalne olbrzymie lody :)”
Cafe Lenkiewicz — recenzja

Cafe Lenkiewicz
Nr 1 wśród 7 Desery (Toruń)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Smakują zawsze i każdemu, rozmaitość smaków i fantazja w ich przyrządzaniu rekompensują dłuuuugie kolejki w okresie letniego boomu :)

Dziękujemy, PrzemoSt68

Skosztowalismy kawę cappuccino i latte. Byla bardzo dobra. Polecam również skosztować lody o smaku cytrynowym i piernikowym.

Dziękujemy, aga3120

Kultowe miejsce w Toruniu, bo jak na lody w Toruniu to tylko do Lenkiewicza. Duży wybór smaków, a gałki tak duże, że trzeba się dobrze zastanowić czy brać więcej niż dwie. Lody bardzo smaczne, bardzo przyjemne dla podniebienia, dosłownie grzechu warte. To jedno z moich ulubionych miejsc w Toruniu, a uroku dodaje otoczenie i piękne kamienice. Super smacznie, super przyjemnie i z super obsługą.

Dziękujemy, hannapawlowska
Zrecenzowano 12 września 2019

Za każdym razem gdy jesteśmy w Toruniu musi my odwiedzić jedną z lodziarni Lenkiewicz. Lody przepyszne, ciasta również - niestety obsługa fatalna :((((((( Prawie pół godziny czekaliśmy na przyjęcie zamówienia i kolejne pół na jego realizację. Gdyby nie jakość lodów i deserów zrezygnowalibyśmy z zamówienia. Kelnerka zachowywała się jakby za karę musiała przyjmować zamówienia.

Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla każdego coś dobrego. Można tu znaleźć różnorodne smaki lodów, których wielkość porcji może zawstydzić nawet włoskie lodziarnie, do tego pyszne ciasta, tort lodowy, mleczne shake'i. Bogaty wybór kawy i herbaty. Przyprowadzili nas tu znajomi, którzy twierdzili że to najlepsza kawiarnia w Toruniu i na pewno się nie zawiedliśmy. Szybka obsługa chociaż czas oczekiwania na zapłatę trochę długi ;)

Dziękujemy, Joanna K

Cafe Lenkiewicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Lenkiewicz? Podziel się wrażeniami!