Toruń

“Najlepsze lody i ciasta”
Cafe Lenkiewicz — recenzja

Cafe Lenkiewicz
Nr 1 wśród 7 Desery (Toruń)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dla każdego coś dobrego. Można tu znaleźć różnorodne smaki lodów, których wielkość porcji może zawstydzić nawet włoskie lodziarnie, do tego pyszne ciasta, tort lodowy, mleczne shake'i. Bogaty wybór kawy i herbaty. Przyprowadzili nas tu znajomi, którzy twierdzili że to najlepsza kawiarnia w Toruniu i na pewno się nie zawiedliśmy. Szybka obsługa chociaż czas oczekiwania na zapłatę trochę długi ;)

Dziękujemy, Joanna K

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne lody i naprawdę mila i sympatyczna obsługa. Fajne miejsce do spędzenia miłych chwil na Toruńskiej Starówce. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Arturfox
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody wyśmienite, duży wybór smaków (w tym opcję bez mleka), ogromne gałki i pyszne wafelki. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, aleksandras846
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody w mieście. Każdy smak wart spróbowania. Moim ulubionym jest banan z wiśnią. Polecam gorąco

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w sercu Torunia gdzie w zaciszu ogródka można zjeść pyszne lody i ciacho, do tego kawa i nic więcej w południe w poniedziałek nie potrzeba. Polecam

Dziękujemy, anetaw927

Cafe Lenkiewicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Lenkiewicz? Podziel się wrażeniami!