“Wspaniale lody, mila obsługa”
Cafe Lenkiewicz — recenzja

Cafe Lenkiewicz
Nr 1 wśród 7 Desery (Toruń)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne lody i naprawdę mila i sympatyczna obsługa. Fajne miejsce do spędzenia miłych chwil na Toruńskiej Starówce. Gorąco polecam.

Dziękujemy, Arturfox

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lody wyśmienite, duży wybór smaków (w tym opcję bez mleka), ogromne gałki i pyszne wafelki. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, aleksandras846
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze lody w mieście. Każdy smak wart spróbowania. Moim ulubionym jest banan z wiśnią. Polecam gorąco

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w sercu Torunia gdzie w zaciszu ogródka można zjeść pyszne lody i ciacho, do tego kawa i nic więcej w południe w poniedziałek nie potrzeba. Polecam

Dziękujemy, anetaw927
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Za każdym razem kiedy jestem w Toruniu odwiedzam pewne "stałe miejsca".
Do takowych należy z całą pewnością "Lenkiewicz". Ja zdecydowanie jestem amatorem lodów tu serwowanych... Wychodzę z założenia, że jeśli dobre są śmietankowe to i przy innych smakach "wtopy" nie będzie. A śmietankowe są naprawdę warte grzechu...
Przyznam, że poza kawą nie miałem szansy niczego oprócz lodów tu skosztować. Ale pozostają one dla mnie tak silnym magnesem, że nie daje im szansy na zdradę z jakimś ciachem czy torcikiem. Być może ze stratą dla swojego podniebienia?

Dziękujemy, takasytuacja77

Cafe Lenkiewicz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Cafe Lenkiewicz? Podziel się wrażeniami!