Toruń
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwie zaletą jest dobre położenie w samym centrum Torunia. Poza tym to po prostu tani młodzieżowy hotel. Pokoje niestety po 8 osób, choć są również mniejsze, dla gości dostępna jest mała kuchnia. Jedzenia nie oferują (jedynie w kuchni stoi herbata i płatki śniadaniowe).
Brak łazienek w pokojach. Dostępna jest świetlica, można wypożyczyć za darmo dużo gier planszowych.
To dobre miejsce na tani nocleg w Toruniu.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, TadeuszPodrozuje
Zrecenzowano: 3 maja 2019

POKÓJ: czysty i zadbany. Do ogólnej dyspozycji kuchnia - kawa, herbata do woli. OBSŁUGA: Przemiła obsługa. Udziela odpowiedzi na każde pytanie, podpowiada co warto zobaczyć + zniżka na kawę w kawiarni :)
POBYT: bez hałasów, bardzo przyjemny
LOKALIZACJA: samo centrum, wszędzie blisko, widok na rynek, kilka minut do Wisły
Polecamy pokoje DELUX z łazienką w pokoju

Wskazówka dotycząca pokoi: Aby mieć ładny widok na starówkę należy pytać obsługi na którą stronę są w danym pokoju okna.
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, dombezfundamentu
Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Hostel świetnie usytuowany,na samej starówce. Czysto i schludnie, przestronna i dobrze wyposażona kuchnia ,łazienki czyste. Pokoje skromne ,ale ładne. W cenie noclegu kawa,herbata do woli i rano płatki z mlekiem.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Marcia1803
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Przede wszystkim obsluga chamska, mam na mysli pania o dosc duzej wadze. Proby naciagniecia klientow na dodatkowe koszty. W hostelu dobra jedynie lokalizacja. Brak swobody, slychac odglosy z innych pokoi, ogolny dyskomfort psychiczny i dodatkowa opryskliwa postawa obslugi skutecznie zniecheca do powrotu do tego miejsca.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, koTekkkk
Zrecenzowano: 3 października 2018

Bardzo przyjemne miejsce na nocleg w Toruniu w dobrej cenie. Widok z okna mieliśmy na ratusz. Sam pokój i hostel bardzo ładny, nowocześnie odnowiony, duży pokój, aneks kuchenny mały ale funkcjonalny ze wszystkim co potrzebne. Mieliśmy pokój z prywatną łazienką na zewnątrz pokoju, łazienka również bardzo ładna, czysta, zadbana. W zasadzie wszystko dokładnie jak widzieliśmy na zdjęciach w booking.com gdzie zamawialiśmy pokój. Obsługa hotelu bardzo uprzejma i pomocna, jest możliwość wynajęcia ręczników więc nie ma potrzeby zabierania swoich. Hostel jest w samym sercu toruńskiej starówki więc wszędzie jest blisko.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, ruda_joanna