Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dostalismy apartament w starej/tylnej czesci budynku (numer 13) Samo dojscie do pokoju dosc nieciekawe, zastawione towarami do restauracji, drzwi do kuchni pootwierane, unosza sie rozne zapachy..
Wyposazenie pokoju na plus choc to co za oknem lepiej nie zauwazyc.
Odciag z kuchni (znajdujacy sie tuz przy oknach niektorych apartamentow) pracuje glosno prawie do samego rana zapewniajac koszmarny zapach smazenia i innych "aromatow" z kuchni.
Widok za oknem prosto do pokoi zamieszkanej kamienicy.
Chcielismy apartament z widokiem na miasto i na pewno takie sa w pierwszej czesci budynku (numery chyba do 12) a dostalismy smierdzace lokum.
Osobiscie zrazilam sie do tego miejsca.
Obsluga zasluguje ma pozotyw ( dobry kontakt) choc nasze uwagi pozostawila "bez komentarza".
Jacuzzi krote oferuje hotel bylo w trakcie naszego pobytu wynajete na wylacznosc gosciom z zewnatrz. Zapewniono nas ze po 22:00 bedzie mozna wejsc na taras tym czasem do 24:00 impreza trwala w najlepsze! Dodatkowym mankamentem jest to iz jacuzzi bylo zepsute, wiec moglo sluzyc tylko jako basen .:/
Nie wrócę..

Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, hanat7
Zrecenzowano 19 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokój w którym przebywałem nie ma nic wspólnego z apartamentem. Pomieszczenie było zniszczone i wymaga remontu. Ogrzewanie nie zapewniało odpowiedniej temperatury. W pokoju było zimno ( 17- 18 st. C ). Na plus lokalizacja i śniadanie podane do pokoju. Osobom odwiedzającym to miejsce polecam sprawdzenie warunków przed zakwaterowaniem.

Data pobytu: listopad 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 9 lipca 2017

Dobra lokalizacja, cudowna obsługa. Apartamenty piękne, ale najlepsze czasy mają już za sobą, pewnie jakieś odświeżenie / remont by się przydał. Trzeba uważać na apartamenty z oknami na rynek - w weekend jest głośno i nie da się tam spać (przy rezerwacji nikt nas nie ostrzegł). Jest trochę niedociągnięć - pozrywane zasłony, nieaktualne hasło wifi na wizytówkach, itp. - raczej szczegóły. Nie ma parkingu, trzeba korzystać z publicznego. Przyjmują zwierzęta.

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, katarzyna112016
Zrecenzowano 15 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Witam, polecam to miejsce w 100%. Rewelacyjna lokalizacja i obsługa która szczególnie dba o klienta ;) pokoje bardzo ładnie urządzone. Na dole jest restauracja z pysznym jedzeniem. Bardzo dobra cena jak na taka jakość usług.

Data pobytu: kwiecień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ania N
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Apartamenty przepiękne , położone w samym centrum Torunia . Idealne miejsce zarówno podczas biznesowej wizyty w Toruniu jak również weekendowego wypadu . Apartamenty z wygodnym łóżkiem oraz pysznym śniadaniem .

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, MagdaWicia