Zrecenzowano 10 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo wygodne apartamenty, w samym centrum Starego Miasta. Znajdują się w dwóch kamienicach, bliżej i dalej od Rynku (podczas rezerwacji można określić gdzie). Na dachu drugiej znajduje się taras widokowy, z którego rozciąga się bardzo ładny widok na panoramę miasta.

Sam apartament (nr 6) duży, zdecydowanie większy i bardziej wygodny niż pokój w hotelu za tę cenę. Od wejścia robi duże wrażenie... Funkcjonalny aneks kuchenny, pełen barek, stara, skrzypiąca podłoga i widok na rynek.

Całości b. dobrego wrażenia dopełnia donoszone do pokoju śniadanie, żelazko oraz przesympatyczna i bardzo pomocna obsługa.

Drobne minusy - duże okna w pokoju nagrzewają w lato apartament, jest jednak klimatyzator. Brak niestety mydełka i szamponu w łazience. Śniadanie nieduże (szwedzki bufet daje więcej możliwości ). Jacuzzi na dachu faktycznie jest, ale zdaje się być nieco zaniedbane i nie zachęca do kąpieli.

Mimo drobnych minusów bardzo warte polecenia i na pewno kiedyś wrócę na dłużej.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 7 czerwca 2016

Apartament z widokiem na Rynek - ładny, głośny - co zrozumiałe, ale niestety latem bardzo gorący. Nie spało się dobrze.
Plusy: pomysł na wystrój, pomocna i miła obsługa, lokalizacja, jacuzzi.
Neutralne: śniadania (dostarczane aż do południa, bardzo punktualnie, ale nie powiedziano nam, że można zmienić zestaw - wyczytałam to po fakcie w innych recenzjach).
Minusy: przeciskanie się przez korytarzyk z dostawami do restauracji; brak kosmetyków; brak bieżącej konserwacji apartamentu (wypadające gniazdko, zdemontowane lampy nad lustrem w łazience); niefachowe zachowania podczas awarii (próby wejścia do pokoju o 7 rano bez pukania i uprzedzenia, a awaria trwała od 2 dni i informowałam, kiedy nie ma nas w pokoju na potrzeby napraw). Podobno majster był też wcześniej w naszym pokoju pod nieobecność - szkoda, że dowiedzieliśmy się dopiero post factum o obecności osoby spoza personelu w pokoju, w którym nie ma sejfu. Jak na cenę ok. 410 zł za noc dla dwóch osób to stanowczo NIE TEN STANDARD.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Agata R
Zrecenzowano 15 marca 2016

Apartamenty Na rynku Toruńskim mogą pochwalić się przyjemnym wnętrzem,wystój dopracowany z telewizorem w łazience!
Można zamówić śniadania do pokoju bardzo smaczne
a jacuzzi na dachu z panoramą miasta -MEGA!

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Wiolunia
Zrecenzowano 26 stycznia 2016

Apartamenty położone na samym rynku Torunia. Dla dyspozycji gości są apartamenty z widokiem na rynek (dość jasno i może być głośno) oraz na podwórko. Z racji położenia nie ma tutaj miejsc parkingowych ale bez problemu można zaparkować w okolicy runku (strefa płatna w godz 8-18) lub z parkingów płatnych na bulwarach (25-35 zł za dobe).
Same apartamenty duże urządzone ze smakiem do których prowadzą dość strome schody. Kuchnia wyposażona we wszystko co potrzeba ale przydało by się wyposażyć jeszcze w kawę lub ekspres na kapsułki.
Do dyspozycji gości jest minibarek płatny ale za bardzo rozsądną cenę. Na wyposażeniu apartamentu: tv x 3, klimatyzator, suszarka do włosów, wanna lub prysznic.
Apartament bardzo czysty i cichy (od podwórka).
Śniadania dostosowane do gości (godzina) a menu wybiera się z pośród propozycji. Śniadania dostarczane są do pokoi przez sympatyczną obsługę.P

Wskazówka dotycząca pokojów: Podlecem pokoje na wyższych piętrach jeśli nie przeszkadza komuś wspinaczka.
  • Data pobytu: styczeń 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, 1977csw
Zrecenzowano 24 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byłem w apartamencie, który był tym ze zdjęć w ogłoszeniu
Apartament czysty, przygotowany ze świecami oraz płatkami róż tak jak prosiłem wszystko naprawdę dopięte jak należy.
Obsługa bardzo miła i życzliwa
Wspólnie z moją ukochaną możemy polecić to miejsce

Data pobytu: styczeń 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, mariusz t