Zrecenzowano: 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

➖ Hotel typowo postkomunistyczny - nie tylko wystrojem, ale nawet charakterystycznym zapachem w recepcji. Słabo oznaczony, w nocy może być problem z trafieniem. Z zewnątrz hotel prezentuje się dość obskurnie. Położony mocno na uboczu, ok. 10 minut samochodem do centrum (bez korków). Bardzo cienkie ściany, słychać każdy ruch w sąsiadującym pokoju. Niestety, kiedy spędzaliśmy noc w hotelu odbywała się impreza (głośna muzyka, krzyki na korytarzu) w związku z czym bardzo ciężko było spać. Wifi w pokoju miało słaby zasięg (drugie piętro).

➕ Pokoje dostatecznie duże, czyste, łóżka wygodne. Przyzwoita łazienka (choć ręczniki mocno podarte). Duży parking przy hotelu. Niezłe śniadanie w postaci szwedzkiego stołu (polecam wykupić, bo w okolicy hotelu nic nie ma), do wyboru jajecznica, jajka na twardo, parówki, naleśniki, wędliny, galaretka, ser, warzywa, dżem, płatki, i pieczywo (niezbyt świeże).

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, 44paulap
Zrecenzowano: 30 września 2016

W pokoju bardzo brudno, apartament duży ale bardziej jak zwykły pokój, jedyny plus to duży balkon. Wszędzie daleko, bez auta lub taxi katastrofa, pokoje bardzo słabo wyciszone, wszystko słychać, pokój duży ale telewizor taki malutki, że ciężko było coś obejrzeć, pierwszego dnia była awaria w WC, mimo wielokrotnych próśb nie została naprawiona przez cały nasz pobyt. Ogólnie nie polecam, drugi raz nie skorzystam. Cena też kosmiczna w stosunku do standardów, dodam jeszcze, że cena za taxi do centrum to 30 zl i to ze z niską (w jedna strone).

Termin pobytu: grudzień 2015
1  Dziękujemy, Asia S
Zrecenzowano: 16 maja 2016

Świetny hotel na uboczu Torunia , zapewnia spokój od zgiełku .
Hotel prezentuje jakość adekwatną do ceny . Choć w podobnej cenie spałem w lepszych hotelach.
Śniadania w porządku ( szwedzki stół ) na życzenie zrobiono jajecznicę .
Mankamentem w pokoju jest brak lampek nocnych i mały telewizor.

Wskazówka dotycząca pokoi: proponuję zamówić pokój z balkonem
Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Robert T
Zrecenzowano: 20 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Na plus: miejsce, oddalone od szumu miasta a jednoczesnie blisko, duzy parking, pokoj w dobry stanie, czysty jednak z zimnymi plytkami , zero wykladziny

In minus: obsluge nalezy wywalic z tego hotelu i zatrudnic kompetentne osoby - w pazdzierniku po spedzeniu najzimniejszej nocy uslyszalem na recepcji, ze nie wlaczyli jeszcze ogrzewania bo cieplo jest ( 6 st C w nocy...). Ogolnie rozmowa jak z natrętami.
Sniadania bardzo podstawowe. W nocy chodzi na zewnatrz jakis agregat i trzeba zamykac okna.
Mozna jedna noc spedzic ale odradzam na dluzsze pobyty. Zmiana podejscia wlascicieli i obslugi do klientow mogla by ich jeszcze uratowac.

Termin pobytu: październik 2014
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, HDsailor
Zrecenzowano: 5 czerwca 2015

Cudów nie oczekiwałem, dwie gwiazdki w kategoryzacji mówią same za siebie. Nie spodziewałem się jednak w apartamencie de lux brudnego sedesu, odbitych płytek, napoczętych rolek papieru toaletowego, łóżka skrzypiącego przy każdym ruchu,wyrwanego gniazdka koło szafki nocnej, wiszących i niezabezpieczonych kabli energetycznych nad łożkiem, syfu na podjeździe i parkingu... Obiekt w zakresie recepcji,korytarzy czy sali jadalnej wygląda jak wybudowany w latach 70tych i nieremontowany do zarania istnienia. Coś niesamowitego. Jeśli możecie nie popełniać błędu wynajęcia pokoju w tym obiekcie to unikajcie go.

Termin pobytu: czerwiec 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa