Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś bardzo lubilam ten hotel, nawet szukalam tej sieci w innych miastach. Ale po ostatniej wizycie juz chyba podziekuje. Pokoj zaniedbany, wysluzone ręczniki i tylko po 1 na osobe, bez recznika do rąk, sznurek do rolety w oknie zerwany. Smaczne sniadanie i sentyment do poprzednich wizyt - dlatego oceniam na 3, a nie na 2.

Dziękujemy, alicjal838
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil P, Dyrektor generalny, Hotel B&B ToruńOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowna Pani,

Dziękuję za wnikliwą recenzję. Pragnę zapewnić, że podniesione przez Panią kwestię zostaną dogłębnie przeanalizowane, mam nadzieję, że będziemy jeszcze mieli przyjemność gościć Panią w naszych progach.

Serdecznie pozdrawiam,

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Hotel już mocno wyeksploatowany, brak darmowego parkingu dla klientów, w pobliżu nie ma miejsca parkingowych darmowych tylko płatne nie strzeżone. Nie które pokoje już mocno wyeksploatowane, przydałby się remont. Ceny są czasem zbyt wysokie w stosunku do standardu.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie bierzcie pokoju od strony ulicy
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, QubaSs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil P, Dyrektor generalny, Hotel B&B ToruńOdpowiedź udzielona 19 lipca 2019

Szanowny Panie,
Dziękuję za czas poświęcony na przygotowanie recenzji, wszystkie spostrzeżenia naszych Gości mają dla nas bardzo duże znaczenie. Zapraszam do kolejnych odwiedzin.

Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel blisko centrum miasta to jest dużą zaletą, czysty z miłą obsługą. Dobry dla przedstawicieli handlowych. Mało miejsca do parkowania, śniadania średnie, zaletą jest także niska cena. Polecam szczególnie dla gości będących przejazdem.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Maciej K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil P, Dyrektor generalny, Hotel B&B ToruńOdpowiedź udzielona 14 czerwca 2019

Witam,
Dziękuję za ciekawą recenzję.
Zapraszam do kolejnych wizyt.

Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealna lokalizacja- na starówkę,dosłownie spacerkiem 5 minut.
Sam Hotel bez zarzutu - pokoje schludne, czyste, przyjemne.
Ze śniadań nie korzystaliśmy bo lubimy dłużej pospać ;)
W recepcji można poprosić o czajnik do pokoju. Zreszta na dole dostępny jest expres do kawy do użytku gości- kawka za jedyne 4 zł.
Warto wiedzieć, ze najlepiej wcześniej zarezerwować sobie parking ( 25 zł - doba) zeby mieć zapewnione miejsce postojowe.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Magda_101010
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil P, Dyrektor generalny, Hotel B&B ToruńOdpowiedź udzielona 30 kwietnia 2019

Szanowna Pani,
Dziękuję za bardzo ciekawą recenzję oraz interesujące, cenne spostrzeżenia. Bardzo nam miło, że pobyt w hotelu przebiegł w dobrej atmosferze. Zapraszam do kolejnych wizyt!

Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra lokalizacja,ładny z zewnątrz,ładna recepcja miła obsługa. Na korytarzach niemiły zapach,w pokojach brak czajnika i możliwości zaparzenia kawy bądź herbaty. Na dole był automat do kupienia ciepłego napoju ale byl popsuty. Brak nawet butelki wody w pokoju,w innych hotelach o takim samym standardzie była woda dla gości. Śniadania ok,ale następnym razem byśmy nie zdecydowali się na pobyt w tym hotelu

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, AniaN455
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Kamil P, Dyrektor generalny, Hotel B&B ToruńOdpowiedź udzielona 28 marca 2019

Witam,
Dziękuję za czas poświęcony na przygotowanie recenzji. Wszystkie Pani spostrzeżenia są dla nas bardzo ważne i pozwalają na ciągłe udoskonalanie świadczonych usług. Mam nadzieję, że mimo pewnych niedoskonałości obdarzy nas Pani zaufaniem w trakcie kolejnego pobytu w Toruniu. Serdecznie zapraszamy!