“Bardzo przeciętnie.”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Smaki Ukrainy
Nr 152 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Restauracja na wejściu sprawia „domowe” wrażenie. Wystrój oszczędny, choć można skupić wzrok na dłużej na namalowanej na ścianie mapie ze specjalnościami kulinarnymi różnych regionów Ukrainy. Kelnerka trochę zakręcona, przez co chwilę czekaliśmy na karty. Braki z menu spowodowały, że trzeba było wybrać coś innego z karty. Zamówione czebureki nie powalały smakiem (jadłam w Toruniu o wiele lepsze). Duży minus za brak ukraińskiego piwa.

Dziękujemy, kasiakarw
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Trafiłem tam dość przypadkowo (w lokalu, gdzie zamierzaliśmy zjeść obiad, wszystkie stoliki były zajęte), ale nie żałuję, bo obiad był bardzo dobry (szczególnie polecam pielmieni w rosole i słodkie naleśniki) i stosunkowo niedrogi. Przemiła obsługa.
Lokal funkcjonuje od niedawna i warty jest odwiedzenia.

Dziękujemy, Andrzej C

Smaki Ukrainy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Smaki Ukrainy? Podziel się wrażeniami!