Zrecenzowano: 3 października 2016

pokoj masakra! za 160 zl za dwie osoby ze sniadaniami- smiech na sali. syf jakich malo- sciany cale brudne, po przesunieciu lozka tumany kurzu (wycieralam podloge ich recznikami bo nie moglam patrzec na ten brud a co dopiero stanac na tej podlodze chocby w bucie) w lazience tez niezbyt czysto. firnay i zaslony nie prane Bog wie ile. w aneksie kuchennym male okno okragle bez szyby- przez co w pokoju w nocy bylo lodowato. na korytarzu mozliwosc palenia- smrod w pokojach nieziemski. na zdjeciach wyglada pieknie w rzeczywistosci masakra. na zdjeciach tv- w rzezywistosci tylko antena bez odbiornika. sciany cienkie wszystkie halasy z korytarza z pokoi i lazienek slychac...TRAGEDIA ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! dobrze ze byla to jedna noc i pogoda dopisala, choc w tych warunkach nawet samo nocowanie nas obrzydzalo...

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zn257
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta K, Kierownik recepcji, Green HostelOdpowiedź udzielona 6 października 2017

Witam. Zapewne doszło do pomyłki i wątpię by był/a Pan/i naszym gościem. Woli sprostowania nadmienię, iż po pierwsze w naszej ofercie nie mamy żadnego pokoju w takiej cenie, po drugie nie serwujemy posiłków wcale i nigdy tego nie robiliśmy. Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny. Istnieje możliwość wypożyczenia ręczników. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia, są do tego wyznaczone miejsca poza budynkiem. W budynku Green Hostel I jak i Green Hostel II NIE mamy okrągłych okien wcale. Dlatego też myślę, iż taka wizyta nie miała miejsca. Zapraszamy serdecznie do faktycznego odwiedzenia naszych obiektów :) i rzetelnej oceny świadczonych usług.
Z pozdrowieniami,
Marta
Recepcja
Green Hostel

Zrecenzowano: 28 września 2016

Na początku bardzo sceptycznie podchodziliśmy do obiektów typu Hostel, ale tan bardzo miło nas rozczarował, z racji tego, że byliśmy w trójkę i cały pokój był nasz, a bardzo czystą toaletę mieliśmy tuż za drzwiami i nigdy nie trafiliśmy, żeby była zajęta przez kogoś innego,to w sumie standard nie odbiegał od hotelowego, cena za to odbiegała i to bardzo korzystnie. Dodatkowo trudno o lepszą lokalizację w Toruniu.

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Ralph7K
Zrecenzowano: 29 czerwca 2016

Kameralny hostel w samym centrum starówki. Wnętrze czyste i ładnie urządzone. Pokoje dość małe, umeblowane dość minimalistycznie. Darmowe WiFi. Na każdym piętrze dwie, dzielone łazienki. Hostel idealny na krótkie wypady.

• Data pobytu: maj 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, wiktormarski
Zrecenzowano: 23 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Idealna lokalizacja, bardzo mila obsluga, baaardzo rozsadne ceny. Pare krokow do rynku, niezlych restauracji, dobrej piekarni, ulicy handlowej, wybornych lodow, muzeum Kopernika, Krzywej Wiezy... Wyborne miejsce dla noclegu tranzytowego :)) Baaardzo polecam !

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, jacekpodroznik
Zrecenzowano: 4 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Świetny nocleg, nie drogi i z wysokim jak na hostel standardem. Wszędzie czysto, schludnie. Do dyspozycji gości kuchnia wyposażona nawet w zmywarkę, mały prowizoryczny taras służący za palarnię, telewizor w hallu i w
pokojach, pojedyncze łazienki zamykane i wygodne łóżka.
Polecam!

Data pobytu: maj 2016, podróż ze znajomymi