“Smacznie i tanio ”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 11 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciężko byłoby policzyć ile razy byłam w manekinie, na pewno było to bardzo wiele razy i za każdym razem wychodzę przejedzona i szczęśliwa bardzo duży wybór naleśników od wytrawnych po słodkie, makarony zupy, oferta śniadaniowa -wszystko czego dusza zapragnie. Wystrój po remoncie robi wrażenie, jest bardzo przytulnie. Zawsze jest duży ruch jednak warto czekac

Dziękujemy, ka_dagma

Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

W manekinie byłam tyle razy ze nie jestem w stanie tego zliczyć. Zawsze byłam zachwycona jakością potraw. Jednakże w ostatnim czasie widze ze jakość pozostawia wiele do życzenia. Szkoda

Dziękujemy, 17nataliaw
Zrecenzowano 11 września 2019

Trochę trzeba było wyczekać na swój stolik ale warto.
Bardzo dobre naleśniki.
Przystępna cena.
Bardzo sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, 572s_awekm
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przybyłam w niedzielne popołudnie, było dość tłoczno, jednak kelnerka nie poinformowała mnie ze czas oczekiwania będzie dłuższy . Dostałam inny smak herbaty niż zamawiałam, ale stwierdziłam, ze nie będę się czepiać. Po 30 minutach nadal nie dostałam jedzenia, wiec podpytałam kelnerki jak długo jeszcze będę czekać. Dostałam odpowiedz ze czas oczekiwania to 30 minut bo jest sporo zamówień (już czekałam 30 i przypominam ze przy składaniu zamówienia kelnerka nawet nie wspomniała o tym). Po za tym manekin zawsze jest pełen i nigdy nie zdarzyło czekać mi się dłużej niż 20 minut. Po 50 (!!!!) minutach dostałam jedzenie - zimnego naleśnika. To już było za wiele, zrezygnowałam z zamówienia i poinformowałam ze zapłacę tylko za napój. W zamian nie dostałam nawet przepraszam, tylko obrażona minę kelnera, wiem ze to nie jego wina, ze jedzenie było
zimne ale trochę kultury. A zamówienie to jeden naleśnik składający się z sosu czekoladowego, banana i bitej śmietany (o która musiałam się upomnieć). Kiedyś jadalam w Manekinie częściej i nie miałam takich problemów, dziś wróciłam tam pierwszy raz po roku i raczej ostatni

Dziękujemy, shalott20
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znana i lubiana w Polsce, toruńska sieć naleśnikarni. Lokal przy Uniwersytecie. Środek tygodnia, sporo osób jak zwykle. Naleśniki podane dość szybko. Smak „ruska” niezmienny, pyszne. Co do kurczaka z pesto, nie do końca nasz smak, ale to jest kwestia gustu. Mogłoby być czyściej na stolikach i w około. Same meble już wysłużone. Ale jedzenie stałe trzyma wysoki poziom.

Dziękujemy, MaciekOzi

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!