“Nie polecam”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 11 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przybyłam w niedzielne popołudnie, było dość tłoczno, jednak kelnerka nie poinformowała mnie ze czas oczekiwania będzie dłuższy . Dostałam inny smak herbaty niż zamawiałam, ale stwierdziłam, ze nie będę się czepiać. Po 30 minutach nadal nie dostałam jedzenia, wiec podpytałam kelnerki jak długo jeszcze będę czekać. Dostałam odpowiedz ze czas oczekiwania to 30 minut bo jest sporo zamówień (już czekałam 30 i przypominam ze przy składaniu zamówienia kelnerka nawet nie wspomniała o tym). Po za tym manekin zawsze jest pełen i nigdy nie zdarzyło czekać mi się dłużej niż 20 minut. Po 50 (!!!!) minutach dostałam jedzenie - zimnego naleśnika. To już było za wiele, zrezygnowałam z zamówienia i poinformowałam ze zapłacę tylko za napój. W zamian nie dostałam nawet przepraszam, tylko obrażona minę kelnera, wiem ze to nie jego wina, ze jedzenie było
zimne ale trochę kultury. A zamówienie to jeden naleśnik składający się z sosu czekoladowego, banana i bitej śmietany (o która musiałam się upomnieć). Kiedyś jadalam w Manekinie częściej i nie miałam takich problemów, dziś wróciłam tam pierwszy raz po roku i raczej ostatni

Dziękujemy, shalott20

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znana i lubiana w Polsce, toruńska sieć naleśnikarni. Lokal przy Uniwersytecie. Środek tygodnia, sporo osób jak zwykle. Naleśniki podane dość szybko. Smak „ruska” niezmienny, pyszne. Co do kurczaka z pesto, nie do końca nasz smak, ale to jest kwestia gustu. Mogłoby być czyściej na stolikach i w około. Same meble już wysłużone. Ale jedzenie stałe trzyma wysoki poziom.

Dziękujemy, MaciekOzi
Zrecenzowano 1 września 2019

Pyszne naleśniki, do wyboru na słono i na słodko, do taga przepyszne sałatki. Z obszernego menu każdy znajdzie coś dla siebie

Dziękujemy, pwpiomir
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W Toruniu bywamy tylko przejazdem w drodze nad morze. Pierwszy raz trafiliśmy do Manekina 3 lata temu i jadąc w tym roku od razu wiedzieliśmy, że się tu zatrzymamy. Bardzo dobre jedzenie, czuć, że jest przygotowane z dobrych produktów. Nie czuć w nich chemii, ani nie jest przesadnie przesolone - także z dziećmi super! Pyszne soki ze świeżych owoców. Ceny również bardzo przystępne. Obsługa przemiła, nie czuliśmy, że komukolwiek przeszkadzamy z dziećmi. Jest miejsce żeby zaparkować wózek. Polecamy i chętnie wrócimy tu znowu!

Dziękujemy, Dominika M
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Naleśnik czerwony z dorszem,camembertem i rukolą to po prostu niebo w gębie ! Bardzo dużo ryby w naleśniki bardzo polecam

Dziękujemy, dominikar1912

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!