“Super z małymi dziećmi!”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 11 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W Toruniu bywamy tylko przejazdem w drodze nad morze. Pierwszy raz trafiliśmy do Manekina 3 lata temu i jadąc w tym roku od razu wiedzieliśmy, że się tu zatrzymamy. Bardzo dobre jedzenie, czuć, że jest przygotowane z dobrych produktów. Nie czuć w nich chemii, ani nie jest przesadnie przesolone - także z dziećmi super! Pyszne soki ze świeżych owoców. Ceny również bardzo przystępne. Obsługa przemiła, nie czuliśmy, że komukolwiek przeszkadzamy z dziećmi. Jest miejsce żeby zaparkować wózek. Polecamy i chętnie wrócimy tu znowu!

Dziękujemy, Dominika M

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Naleśnik czerwony z dorszem,camembertem i rukolą to po prostu niebo w gębie ! Bardzo dużo ryby w naleśniki bardzo polecam

Dziękujemy, dominikar1912
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Od lat byłem fanem Manekina - pamiętam jak rozpoczynali swoją działalność. Do tej pory często odwiedzałem lokal przy Rynku Staromiejskim lub na Wysokiej. Czasem nawet zawitałem do Manekina w innym mieście. Jakiś czas temu Manekin przy Rynku Staromiejskim przeszedł wizualną metamorfozę i to nawet całkiem udaną. I jest to chyba jedyna dobra rzecz jaką można teraz o nim powiedzieć. 16.08.2019 odwiedziłem z ojcem lokal. Już na wstępie zostałem oblany sosem przez jedną z kelnerek. Zdarza się, każdy może mieć zły dzień. Niestety za chwilę inna z kelnerek, także przez przypadek, oblała sosem mojego ojca. Kumulacja pecha, ale się zdarza. Panie starały się być pomocne i przyniosły nam jakieś ręczniki do wytarcia tych sosów, więc sytuację udało się w miarę opanować. Po godzinie (miało to być około 40 minut) dotarły do nas zamówione naleśniki: Burrito i Lasagna Mięsna. I to chyba nieco przelało czarę goryczy - oba były po prostu zimne (nawet naczynie żaroodporne, w którym podawana jest Lasagna było zwyczajnie zimne). Zdarzało się to w tym lokalu już wcześniej, ale nie było problemu, żeby kucharz to podgrzał (głównie przy bardzo dużym ruchu, czego tym razem nie zauważyłem). W tym wypadku o to nie poprosiliśmy bo trwałoby to kolejne długie minuty. Na koniec pani zaproponowała, że na pocieszenie odliczy nam dwie lemoniady od rachunku. Reasumując. Lokal po swojej wizualnej przemianie może i jest ładny, ale raczej idzie się tam jeść a nie oglądać. No chyba, że ktoś woli zimne naleśniki (nie jest to pojedynczy przypadek) - to wtedy jak najbardziej, ale nie po to się chyba odwiedza takie lokale. Jakby ktoś chciał zjeść zimne naleśniki to można to zrobić w wielu innych miejscach. Jednej z koszul niestety nie dało się doprać, więc w sumie był to dość drogi posiłek. Nie prędko odwiedzę tę lokalizację ponownie. Drogi Manekinie - jeśli nadal chcesz być kulinarną perełką na mapie Torunia to musisz się zacząć bardziej starać.

Dziękujemy, ThomasSparrow
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie. Przystępne ceny. Miła obsługa. Wszystko na plus ! Naleśniki ze szpinakiem wymiatają ! Będę tu wracać .)

Dziękujemy, Marta J
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu usytuowanym na Starym Rynku, głównie podawane są naleśniki. Ich olbrzymi wybór pozwala zaspokoić nawet najbardziej wybredne podniebienia. Jedzenie smaczne, obsługa przesympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Marcelina_Z

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!