“Zdecydowanie najlepsza pizza w toruniu”
Czerwony Pomidor — recenzja

Czerwony Pomidor
Nr 108 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Jadłem mnostwo pizz w całej europie i przyznam szczerze, że nigdy w życiu nie jadłem lepszej pizzy. Sam jako pizzerman musze przyznać, że moje pizze nie mają startu do tych. Niezwykle trudno jest znaleźć restauracje która serwuje chociażby podobną pizzę do tej a w toruniu znalezienie takiej jest po prostu niemożliwe. Kończąc, zdecydowanie widać i czuć ogromne doświadczenie szefa kuchni. Polecam zdecydowanie każdemu kto lubi bardzo smacznie zjeść

Dziękujemy, a_oleskow
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba iść i spróbować. Oryginalne włoskie receptury, składniki prosto ze słonecznej Italii- wyselekcjonowane i pełne smaku! Pomimo , ze na ten moment tylko serwują tam pizze- warto!!! Polecam!

Dziękujemy, 29anetab
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Gustownie urządzone wnętrze ze swobodną atmosferą. Obsługa na najwyższym poziomie, Pani kelnerka zawsze uśmiechnięta służy pomocą przy wyborze odpowiedniej pizzy. Sama pizza bardzo smaczna, powiedziałbym wręcz że ciężko znaleźć podobny poziom w Toruniu. Czuć, że Chef kuchni wkłada serce w przygotowanie każdej z nich. W pełni zasłużone 5 gwiazdek, serdecznie polecam i na pewno odwiedzę ponownie!

Dziękujemy, MADangelarian

Czerwony Pomidor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Czerwony Pomidor? Podziel się wrażeniami!