“Wszystko pyszne ”

Bosko - Lody Produkcji Własnej
Nr 106 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Ogromny wybór lodów, duży plus za to, że smaki zmieniają się i za każdym razem można spróbować czegos nowego. Wystrój znakomity, pastelowe kolory to strzał w 10! Atmosfera bardzo ciepła, przyjazna, miło spędza się tu czas. Jadłam również gofry i są świeżutkie i bardzo smaczne. Same plusy. Jest po prostu Bosko!

1  Dziękujemy, ka_dagma
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Public Relations Manager, Bosko - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

O rany, straszeni nam miło! Cieszymy się, że docenia Pani nasze starania. Obiecujemy utrzymać Boski poziom. Zapraszamy przez całe rok!

Przepiękne miejsce♡
Polecam wszystkim "lodożercom" i "gofromaniakom". Gofry Toruńskie z powidłami i bitą śmietaną - PYCHA!
Fajne smaki lodów do wyboru - mnie urzekła dzisiaj biała czekolada z malinami. Do tego bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna obsługa.
Mogliśmy spróbować kilku smaków, zanim dokonaliśmy ostatecznego wyboru. Uwaga! Bardzo duże gałki. Kolejny obowiązkowy punkt na mapie Torunia do odwiedzenia.

Dziękujemy, Kate20kate

Bardzo dziękujemy za odwiedziny i przemiła recenzję. Do szybkiego zobaczenia!

Przemiła obsługa, miejsce i wystrój niesamowite a lody najlepsze jakie w życiu jedliśmy!! Na pewno wrócimy ponownie!

1  Dziękujemy, Jfronczyk

Szalenie nam miło czytać takie opinię - Dziękujemy:) Do szybkiego zobaczenia!

Zrecenzowano 5 września 2019

W naszej rodzinie lody jadą się przez cały rok i najchętniej zabiera na " wynos", więc plus za dobre opakowania do transportu. Plus za nazwę - jest naszym zdaniem świetna! Szkoda, że sprzedawanym lodom daleko do boskich, a cena nie odpowiada jakość.
Pewnie z czasem będzie lepiej w co wierzymy i to sprawdzimy w przyszłości.

Dziękujemy, przejazdem
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Public Relations Manager, Bosko - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 9 września 2019

WItamy, poprosimy o wiadomość prywatną albo emaila (torun@lodybosko.pl) z opisem Państwa odczuć z wizyty u nas. Interesuje nas jakie smaki Państwo próbowali i co Wam nie odpowiadało. Mamy dziesiątki tysięcy zadowolonych gości w całej Polsce, ich satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zrobimy co w naszej Boskiej mocy, żebyście szybko do nas wrócili i rozkoszowali się smakiem naszych lodów i nie tylko;)

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W sobote 31 sierpnia spacerowalem z dzieckiem w wozku po szerokiej. Apodeszlwm do lady wystawionej przy ulicy i spytalem czy moglbmy kupic koktail na wynos przy ladzie poniewaz mam male dziecko w wozku azeby wejsc do srodka trzeba pokonac bardzo wysokie schodt i dodatkowo w srodku nie ma zbytnio miejsca bo bylo duzo ludzi. Pani powiedziala, ze nie moze zostawic kasy co oczywiscie jest zrozumiale. Zapytalem czy moglaby poprosci pania kelnerke, ktora obslugiwala stoliki na zewnatrz i moze zamowilby u niej. Kelnerka podeszla i po wysluchaniu mojej prosby powiedziala, ze moge isc do srodka. Powtorzylem , ze z wozkiem jest to bardzo utrudnione. Powiedziala ze pomoze wniesc - no co zwrocilem uwage, ze w srodku nie miejsca. Usiadlem wiec przy stoliku. Spytalem czy moge sie do kogos dosiasc nachwilke a poniewaz osoby siedzace przy stoliku rozumialy sytuacje szybko sie zgodzili. Technicznie nie robilo zadnej roznicy poza tym, ze teraz pani krlnerka musiala mnie obsluzyc bo bylem w jej sekcji. Skomentowala to slowami: ‚nie mam czasu na takie rzeczy’ po czym podeszla z notesem i spytala co podac. Mowilem to na samym poczatku ale kulturalnie powtorzylem, ze chcialbym tylko zamowic koktail na wynos i spytalem jakie sa dostepne smaki, pani sie usmiechnela i powiedziala zebym sobie poszedl do srodka i przeczytal na tablicy. Zrozumialem, ze w tym lokalu nie moge liczyc na mila obsluge wiec wyszedlem i poszedlem do lodziarni Lenkiewicza (poprostu byla to nastepna jaka spotkalem po drodze) gdzie mila pani kelnerka obslugujaca stoliki na zewnatrz z usmiechem na twarzy sprzedala mi koktail. Nie moge wiec polecic tej lodziarni jako miejsca przyjaznego rodzinom z malymi dziecmi.

Dziękujemy, milosnikdobregosmaku
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Szymon K, Public Relations Manager, Bosko - Lody Produkcji WłasnejOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Panie "zrecmisiechce" wyjaśniliśmy sytuację z dwoma osobami z obsługi klienta i miała miejsce podobna sytuacja, ale nie taka jak Pan opisuje. Sprawdziliśmy to zajście także na monitoringu. Dostał Pan propozycję wniesienia wózka, w lokalu w środku było mało ludzi. Pan odmówił, nie padły słowa "nie mam czasu na takie rzeczy". Obsługa podeszła z karteczkami, żeby zapisać zamówienie. Truskawkowego koktajlu jak Pan chciał, akurat nie mieliśmy w ofercie tego dnia, bo nie było takich lodów. Obsługa powiedziała, że menu jest w środku, że go przyniesie i żeby chwilkę Pan poczekał. Jak po chwili wróciła to Pana już nie było. Nieładnie tak pisać nieprawdę i reklamować w ten sposób kawiarnię, której logo umieścił Pan na zdjęciu. Pozdrawiamy.

Bosko - Lody Produkcji Własnej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bosko - Lody Produkcji Własnej? Podziel się wrażeniami!