Toruń

“Żenada”
UMAMI — recenzja

UMAMI
Nr 61 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Niedzielne popołudnie, spotkanie ze znajomymi, wspólnie chcieliśmy poznać nowe smaki na restauracyjnej mapie Torunia. Rezerwacja telefoniczna na stolik dla większej ilości osób z dziećmi, nie stanowiła problemu. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, mała restauracja, na wyższym standardzie. Bardzo fajna sprawa z wyspą zabawową dla dzieci na środku sali.. i na tym koniec pozytywów. Nie sposób przytoczyć ilości brakujących produktów do zamówień, które składaliśmy, co najlepsze, o większości braków dowiadywaliśmy się już po fakcie złożenia zamówienia. Zdziwiło nas to tym bardziej, że przecież karta nie jest wcale wielka.. raptem 2 strony, z czego jedna to dania dla dzieci a druga dla dorosłych, o napojach a tym bardziej cenach słuch zaginął.
Krótko mówiąc, dania podawane pojedynczo w dużych odstępach czasu, niekompletne, brak asortymentu i podstawowej wiedzy obsługi klienta przez kelnera.
Zapomniałbym wspomnieć, informacja o braku możliwości płatności kartą też powinna pojawić się zdecydowanie wcześniej. Podkreślam tu fakt, że rezerwacja była telefoniczna i można było tej całej farsie zaradzić.. po prostu odmawiając przyjęcia rezerwacji. Ponadto brak przewijaka dla dzieci w łazience (a przecież to restauracja przyjazna dzieciom), brak papieru do wytarcia rąk. Rabat za niedogodności przerodził się w wino, za które.. jak się później okazało, mieliśmy płacić. Właścicielka próbowała ratować sytuację, szkoda tylko, że tak późno...
Nie polecam

Dziękujemy, mailo0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: irminak2019, Właściciel, UMAMIOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Po tygodniu postanowił Pan jednak dać upust emocjom. Czytam ten długi "komentarz" i widzę, że pamięć Pana zawodzi.
Rezerwacja przyjęta była, kiedy w karcie były wszystkie pozycje z menu.
Kelner od razu poinformował o brakach, jednak nie wyszliscie Państwo tylko zamówiliście 4 zupy, 2 kurczaki kukurydziane, 2 makarony i danie dla dziecka, które było bez puree i od razu otrzymaliście Państwo informację, że będzie za darmo.
Jedna z Pań oczekiwała polędwiczki wieprzowej, mimo że zamówiła kurczaka. I od tego momentu atmosfera przy Państwa stole zrobiła się nieprzyjemna, bo mąż zapewniał żonę, że zamówiła to danie, czemu ona stanowczo zaprzeczała. Kłótnia przeniosła się przed lokal. Odeszła Państwu ochota na zamówione makarony, ale to nam przypisywaliście zła aurę.
Ostatecznie w odpowiedzi na Państwa oczekiwania zrabatowałam rachunek o połowę, makarony, za które nie chcieli Państwo zapłacić i tak zapakowałam na wynos, wręczyłam Prosecco Rose i mimo wszystko liczyłam na przyjęcie przeprosin.
Uznał Pan moje zachowanie za właściwe, niecodzienne w gastronomii i obiecał wrócić.
Powinien Pan, choćby po to, żeby przeprosić kelnerkę, młodą osobę, która przyjęła sporo osobistych uwag.
Przepraszam za brak papieru i przewijaka.

Spodziewałem się czegoś lepszego... tak jak w tytule nic szczególnego a drogo. Ciągła zmiana personelu ... też o czymś świadczy... do tego właścicielka słodzi a wszędzie gdzie tylko można poleca i wystawia sama sobie opinie... żenada

Dziękujemy, Damian D

Mam wrażenie, że ten komentarz nie dotyczy mojej restauracji. Był Pan na lunchu za 20 zł, z 3 zupami do wyboru i przynajmniej 2 daniami głównymi.
Obojętnie kto Pana obsługiwał zrobił to grzecznie i z szacunkiem.
Polecam, bo jestem dumna ze swojej restauracji, a opinie pozwalam wystawiać nawet osobom bez nazwiska. Ja nie mam się czego wstydzić. Nazywam się Irmina Krzysztofowicz i jestem właścicielką retauracji Umami.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zadbana, czysta. Miła atmosfera z chillout’ową muzyka w tle. Na środku pomieszczenia miejsce zabaw dla dzieci. Gdzie usiądziesz, tam widzisz dzieci.
Jedzenie znakomite. Burgery, dania z karty i codzienne inne menu lunchowe. Pyszne domowe lemoniady owocowe. Kawa specyficzna - jak dla mnie znakomita.
Miła obsługa.
Oby jak najdłużej byli na mapie toruńskich restauracji. Gratulacje.

1  Dziękujemy, 858tomaszt
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nieoczywiste smaki, pyszna kawa, zapiekane jajka z beszamelem i szpinakiem, omlet warzywny. Pyszne. Polecam z czystym sumieniem

1  Dziękujemy, MaciekOzi
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lokal, ciekawe menu. Zamówiłam panini z wołowiną, wielkość porcji mną wstrząsnęła, a do tego było pięknie podane i do tego - przepyszne. Mój towarzysz zamówił naleśniki z twarożkiem. Były smaczne, ale zaskakująco... małe. Ale to nic - kolega zamówił dodatkowo szakszukę - podobno była obłędna. Miłe zaskoczenie na etapie regulowania rachunku. Polecam

1  Dziękujemy, Margo9977

UMAMI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w UMAMI? Podziel się wrażeniami!