“Świetne miejsce.”
UMAMI — recenzja

UMAMI
Nr 62 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zadbana, czysta. Miła atmosfera z chillout’ową muzyka w tle. Na środku pomieszczenia miejsce zabaw dla dzieci. Gdzie usiądziesz, tam widzisz dzieci.
Jedzenie znakomite. Burgery, dania z karty i codzienne inne menu lunchowe. Pyszne domowe lemoniady owocowe. Kawa specyficzna - jak dla mnie znakomita.
Miła obsługa.
Oby jak najdłużej byli na mapie toruńskich restauracji. Gratulacje.

1  Dziękujemy, 858tomaszt

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nieoczywiste smaki, pyszna kawa, zapiekane jajka z beszamelem i szpinakiem, omlet warzywny. Pyszne. Polecam z czystym sumieniem

1  Dziękujemy, MaciekOzi
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny lokal, ciekawe menu. Zamówiłam panini z wołowiną, wielkość porcji mną wstrząsnęła, a do tego było pięknie podane i do tego - przepyszne. Mój towarzysz zamówił naleśniki z twarożkiem. Były smaczne, ale zaskakująco... małe. Ale to nic - kolega zamówił dodatkowo szakszukę - podobno była obłędna. Miłe zaskoczenie na etapie regulowania rachunku. Polecam

1  Dziękujemy, Margo9977
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Umami to miejsce do którego chętnie wracam z powodu przytulnego wystroju, miłej obsługi, dobrego wina i smacznych dań. Polecam to miejsce!

1  Dziękujemy, Agnieszka W
Zrecenzowano 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania :) Duży wybór. Restauracja w nowoczesnym wydaniu ! Kreatywnie przygotowane dania. Bardzo miła obsługa ! Polecam

1  Dziękujemy, katarzynawC6178PR

UMAMI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w UMAMI? Podziel się wrażeniami!