Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel doskonale położony, czysto, sympatyczna obsługa, dobre śniadania. Jedynym problemem była mała liczba miejsc w niewielkiej sali jadalnej. Idealny dla przyjeżdżających do Torunia dla zwiedzenia miasta lub w interesach.

Dziękujemy, Ewa-i-Michal
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, Manager, Ibis Budget TorunOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło, że udało nam sie spełnić Państwa oczekiwania i pobyt w naszym hotelu okazał się udanym doświadczeniem. Jestesmy wdzięczni za Państwa komentarz na Trip-Advisor i będziemy zaszczyceni mogąc gościć Państwa ponownie.
Zapraszamy, Z poważaniem Agnieszka Majewska, p.o. Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Czysty, chyba nowy hotel bardzo blisko centrum. Pokoje urzadzone bardzo prosto ale funkcjonalnie. Lazienka symboliczna tzn kabina prysznicowa a umywalka juz w pokoju ale czysta. Zawsze ciepla pod dobrym cisnieniem woda. Dostepne tylko małe mydełko.
Sniadania pozytywnie nas zaskoczyly. Swieze buleczki i pyszny ziarnisty chlebek. Obok zimnej plyty cieple podpieczone kielbaski i paroweczki. Sa tez ogorki, pomidory, koktail owocowy. Na kilka dni nic wiecej nie potrzeba. Przy hotelu jest tez dodatkowo platny dosc duzy parking.

Dziękujemy, Samosia1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, Manager, Ibis Budget TorunOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Szanowni Państwo
Dziękujemy serdecznie za wysoką ocenę hotelu ibis budget Toruń. Mamy nadzieję, że Toruń pozostawił u Państwa pewien niedosyt i jeszcze kiedyś tu Państwo wrócą. Proszę wówczas o nas pamiętać- będzie nam niezwykle miło, znów Państwa gościć w hotelu ibis budget Toruń!
Pozdrawiamy i zapraszamy, Agnieszka Majewska, p.o. dyrektora hotelu

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Bliskie położenie Starego Miasta, do którego można dotrzeć spacerem w kilka minut bulwarem nad Wisłą. Wokół dużo terenów zielonych - mój pies był zadowolony. Pokój czysty, śniadania smaczne. Sympatyczna i profesjonalna obsługa.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 260glob

Szanowni Państwo,
Bardzo dziękuję za poświęcenie czasu i ocenę pobytu w Ibis Budget Toruń. Jestem wdzięczna za Państwa komentarz. Bez wątpienia lokalizacja jest jednym z naszych atutów. Cieszę się, że także pies był zadowolony:)Mam nadzieję, że podczas planowania kolejnej podróży do Torunia, ponownie wybiorą Państwo nasz hotel. Serdecznie zapraszam, Agnieszka Majewska, p.o. Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel typowo budżetowy. Jest łazienka, łóżko, telewizor. Pokoje małe, ale czyste. Typowy do przenocowania i wyjazdu następnego dnia. Jeżeli ktoś szuka czegoś więcej, to tego nie znajdzie. Nie polecam śniadań, następnym razem wybrałbym się raczej do pobliskiej kawiarni przy murach. Personel bardzo miły i pomocny. Dziękuję za pomoc przy szybkim zorganizowaniu taksówki. Wielki plus za bliskość do starego miasta. Polecam

Dziękujemy, Patryk S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, Manager, Ibis Budget TorunOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Szanowny Panie Patryku,
Uprzejmie dziękuję za poświęcenie czasu i ocenę pobytu w ibis budget Toruń. Jestem wdzięczna za szczery komentarz. Odnosząc się do kwestii śniadań; menu śniadaniowe jest jednakowe dla hoteli marki ibis budget. Bezporeśnio jako hotel niestety, ale nie jesteśmy obecnie w stanie zmienić oferty śniadaniowej. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłści będziemy mieli okazję gościć Pana ponownie.
Serdecznie zapraszam, Agnieszka Majewska p.o. Dyrektora Hotelu