Zrecenzowano: 28 września 2018

Jesteśmy bardzo zadowoleni, pokój czyściutki, zadbany. Zwróciliśmy uwagę na obraz nad łóżkiem i prawidłowe oświetlenie. Obsługa jest pomocna i uprzejma. Lokalizacja bardzo dobra, a cena przystępna. Niestety śniadania nie zachęcają ceną.

Dziękujemy, feliksbak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka M, Manager, Ibis Budget TorunOdpowiedź udzielona 28 września 2018

Szanowni Państwo,

Uprzejmie dziękuję za pozytywną opinię. Jestem również ogromnie wdzięczna za docenienie zespołu. Pochlebne słowa są dla nas zawsze ogromną radością. Serdecznie zapraszam ponownie.
Z poważaniem, Agnieszka Majewska p.o. Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 25 września 2018

hotel czysty schludny, prosty bardzo skromny ale na krótki wypoczynek idealny . czekały na nas czyste świeże ręczniki, śniadania smaczne . Hotel jest usytuaowany blisko Starego Miasta to bardzo wygodne. Bede polecać ten hotel znajomym.

Dziękujemy, joannawojakowska

Szanowna Pani Joanno,
Serdecznie dziękuję za pozostawienie komentarza na temat ibis budget Torun. Cudownie jest usłyszeć miłe słowa i poczuć, że nasza praca została zauważona i doceniona. W imieniu całego zespołu wyrażam nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Panią gościć w naszym hotelu. Zapraszamy serdecznie,
Agnieszka Majewska, p.o. Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 21 września 2018

Pokój czysty, ale niewielki i z dziwnym układem - umywalka i lustro były w pokoju zaraz obok łózka. Nie było suszarki do włosów Wielki minus za brak szczotki w toalecie. Obsługa miła, lokalizacja dla odwiedzających Toruń w celach turystycznych rewelacyjna - na Stare miasto ok 115 min piechotą

Dziękujemy, steveblade2018

Szanowny Panie,
Jestem wdzięczna, że znalazł Pan czas i podzielił się z nami swoją opinią na temat ibis budget Torun. Cieszę się, iż udało nam się choć częściowo sprostać Pana oczekiwaniom. W marce ibis budget stawiamy na prostotę oraz najlepszy stosunek jakości do oferowanej ceny. Pragnę także poinformować, iż wychodząc naprzeciw naszym gościom, suszarki są dostępne na recepcji.
Mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie w Toruniu będziemy mogli ponownie Pana powitać.
Zapraszamy,
Agnieszka Majewska, p.o. Dyrektora Hotelu

Zrecenzowano: 20 września 2018

Hotel usytuowany w bardzo dobrym miejscu... blisko Wisły. Idealne miejsce na weekendowe odwiedzanie Torunia. Dojscoe do Starego Miasta bulwarem lub parkiem. Polecam... jak na hotel odznaczony jedną gwiazdką nie mam zastrzeżeń.

Dziękujemy, Camillo7903

Szanowni Państwo ,
Uprzejmie dziękuję za ocenę pobyt. Z przyjemnością czytam pozytywną opinię. Cieszę się, że standard hotelu spełnił Państwa oczekiwania. Mam nadzieję, że podczas planowania kolejnej podróży do Torunia, wybiorą Państwo Ibis Budget.
Serdecznie zapraszam. Z poważaniem, Agnieszka Majewska

Zrecenzowano: 9 września 2018

• Data pobytu: sierpień 2018, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Novotel Hotels

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.