“Dużyw wybór pierogów”

Pierogarnia Stary Toruń
Nr 20 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Spory wybór różnych pierogów ale bez rewelacji. Plus za dużą, czystą ubikację z książkami ;). Obsługa była różna - Bartek starał się bardzo, dziewczynom chyba tak nie do końca się chciało

Dziękujemy, xyxyn

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Obiad dość smaczny, porcje duże, restauracja przyjemna. Obsługa OK.
Jadałem już lepsze pierogi, ale te, które jedliśmy, nie były złe.
W skali TA - dobre, ale takiej oceny w tej skali - nie wiedzieć dlaczego - nie ma, więc daję 4 kółka, bo nie chcę im zaniżać oceny.
Najważniejsze, że nie pochorowaliśmy się, jak któryś z poprzednich recenzentów. ;-)

Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Niestety, po wczorajszym posiłku cała rodzina dostała ostrej biegunki. Cieszę się, że zdążyliśmy wrocić do domu. Dzisiaj musiałem wziąć urlop na żądanie.
Daliśmy się nabrać na miły wystrój. Potrawy wyglądały zachęcająco. Pierogi były dość smaczne. Czas oczekiwania do zaakceptowania. Niestety ich brak świeżości całkowicie dyskwalifikuje dla mnie ten lokal.

Dziękujemy, Artur S
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Cóż, pierogi jak pierogi. Zachodzimy do tej pierogarni od wielu lat i ciągle jest dobrze. Nie ma fajerwerków ale jest przewidywalna, wysoka jakość. A można by się spodziewać, że tak długotrwałe powodzenie spowoduje rozluźnienie standardów ale w tym wypadku tak się nie stało. Jest po prostu dobrze.

Chocia, trochę brakuje tych fajerwerków, inności, oryginalności - dlatego moja ocena to tylko :bardzo dobre" a nie "doskonałe".

Niewątpliwym i absolutnym plusem tego lokalu jest wspaniała, uczynna i kompetentna załoga! Swobodne posługiwanie się językiem angielskim to jej kolejny walor.

No i jeszcze lokalizacja! W sercu toruńskiej starówki, na granicy pomiędzy starym i nowym miastem. Pierogarnia znajduje się w kamieniczce zbudowanej na średniowiecznym moście. Płynie pod nią strumień, co widać w wizjerze znajdujacym się w podłodze. A do tego piękny widok z "akwarium" na piętrze na pozostałości kościoła św. Mikołaja i klasztoru dominikanów.

Dziękujemy, Pomorzak
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny z dużą starannością urządzony lokal , obsługa to młodzi ludzie którzy pewnie lubią to co robią bo robią to świetnie a same pierogi są pyszne do wyboru i na ostro i na słodko, gotowane, pieczone - według mnie najlepsze, pieróg olbrzym smażony i wiele wiele innych pyszności naprawdę warto bo jest pysznie !

1  Dziękujemy, Barbara Ż

Pierogarnia Stary Toruń — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Stary Toruń? Podziel się wrażeniami!