“Wow”
Projekt NANO — recenzja

Projekt NANO
Nr 50 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Małe klimatyczne miejsce z przepyszną kawą i ciastem .
Pani Baristka doradza w wyborze kawy.
Mistrzostwo

1  Dziękujemy, xcoxcox

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak tylko przekroczysz próg i spojrzysz w uśmiechnięte oczy pani baristki od razu rozpoznasz pasję do zawodu i serwowania kawy, plus niezwykła łatwość w nawiązywaniu bardzo sympatycznego kontaktu z klientem.

Zamówiłam kawkę Nitro. Pyszna chłodna z pianką niczym piwko, idealna na upalny sierpniowy dzień. Jeszcze takiej nie piłam, więc miło było po raz pierwszy spróbować taką kawkę z rąk Mistrzyni Polski 2018.

Miejsce bardzo godne polecenia. Daję 5+

1  Dziękujemy, 337ewaw
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nic dodać nic ująć!! Małe miejsce z wielkim wnętrzem!! Uśmiechnięci bariści którzy chętnie pomogą, opowiedzą i dobiorą kawę czy herbatę! Przepyszne ciacha! Mega domowa atmosfera od wejścia masz wrażenie, że znasz wszystkich od lat i nie tylko tych za ladą ale wszystkich w środku! Byłem nie raz i nie dwa i na pewno odwiedzę jeszcze wiele razy! Oby więcej takich miejsc w Toruniu!!!!

1  Dziękujemy, micha_w344
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszony recenzjami wybrałem się do Nano projekt. Lokal bardzo mały ale klimatyczny. Pierwszy raz nie wybierałem kawy z karty. Właścicielka spytała o preferencje odnośnie kawy, zaproponowała kilka opcji i kawa była rewelacyjna. Trudno opisać smak, ale z pewnością było to coś niepowtarzalnego. Do tego pyszny sernik. Ogromna wiedza, pasja i dużo serdeczności właścicielki. Ceny bardzo przystępne. Kawa 10 zł, a sernik 12 zł. Gorąco polecam. Jedyny lokal, gdzie wszystkie recenzje są naprawdę trafione.

1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Niesamowite dziewczyny serwują najlepszą kawę w Toruniu. Potrafią z kawy zrobić niesamowitre napoje. Od klasycznych po wymyślne.

Dziękujemy, Witold K

Projekt NANO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Projekt NANO? Podziel się wrażeniami!