Zrecenzowano: 22 lutego 2017

Hotel pracowniczy, częsty brak wifi, jeżeli jest to tragedia. W TV też dobrze odpiera tylko TVPiS.. śniadania niezłe aczkolwiek czy jest na śniadaniu 2 osoby czy 50 jeden dzbanek soku który po opróźnieniu jest zabierany. Ściany akustyczne spokojnie słychać TV lub rozmowy z pokoju obok...

• Data pobytu: listopad 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, ADAM Z
Zrecenzowano: 24 stycznia 2017

Z plusów - jest. Pokoje są standardowe jak na **, hotel ma aspiracje do bycia czymś więcej niż noclegownią dla robotników. Przestronne pokoje. Dobre śniadanie. I to tyle.

Teraz złe rzeczy. Brak ciepłej wody rano, kąpiel wyłącznie w zimnej. Słabo odizolowane pokoje, słychać wszystko na korytarzu. Lokalizacja - bardzo słaba, okolica nieciekawa, ciemno, problem z komunikacją z centrum w porze późnowieczornej/wczesnonocnej. I na kartce w pokoju informacja, że jedna osoba ma prawo wyłącznie do jednego kompletu pościeli i ręczników, w przeciwnym razie dopłata za drugą osobę. Albo proszę zabierać pościel i ręczniki, albo liczyć na straty.

• Data pobytu: styczeń 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano: 5 września 2016

W hotelu byliśmy dwie noce razem ze znajomymi. Znajomi dostali pokój na parterze (okna wychodziły na chodnik, więc żeby nikt nie zaglądał do pokoju rolety antywłamaniowe musiały być zasłonięte cały czas co oznaczało brak światła dziennego w pokoju). Mimo tej niedoskonałości pokój był duży, przestronny i czysty. My dostaliśmy pokój na pierwszym piętrze. Pokój był malutki i ... brudny, jakby nie był wynajmowany przez dłuższy czas. Na wykładzinie w rogach i za meblami kurz, szklanki i stolik również były zakurzone, w łazience na wentylatorze brud i pajęczyny. Lampka, nocna, która zamiast stać na stoliku przy łóżku stała na górnej szafce w pokoju również cała w kurzu i brudzie... Jedynie pościel i ręczniki były czyste. W łazience pod prysznicem był zatkany odpływ. Poprosiliśmy o łóżko małżeńskie - były zsunięte dwa łóżka pojedyncze, które rozsuwały się w nocy. Panie na recepcji miłe i pomocne.

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sylwia126
Zrecenzowano: 18 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel. Przemiła obsługa hotelowa. Jechaliśmy z dwójką małych dzieci z Kielc do Ustki. Toruń położony jest w połowie drogi. Wybrałem hotel "Nad rzeczką" biorąc pod uwagę opinie w tripadvisor. Nie pomyliłem się. Czysty, przestronny pokój, ładna łazienka. Śniadanie bardzo smakowite. Dobry standard w rozsądnej cenie. Polecam.

Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, marekwind100
Zrecenzowano: 3 grudnia 2014

W hotelu mieliśmy okazję nocowac po weselu przyjaciół. Samemu obiektowi nie można nic zarzucić: pokoje sa przestronne, czyste, łożka wygodne.
Bardzo duża nieprzyjemnośc spotkała nas jednak ze strony recepcji, która pogubiła się w rezerwacjach. Do hotelu przybyliśmy mocno zmęczeni po 2 w nocy, Pani z recepcji przegapiła notkę o naszej rezerwacji i oznajmiła, że pokoju dla nas nie ma. Spędziliśmy ponad pół godziny przed hotelem wyjaśniając wszystko na własną rekę gdyż recepcja nas zupełnie zignorowała - pani była arogancka, nie wykazała żadnej chęci wyjaśnienia tego zamieszania. Po odnalezieniu naszej rezerwacji bez slowa przeprosim wręczyła nam klucz.

• Data pobytu: sierpień 2014, podróż z ukochaną osobą
4  Dziękujemy, Karolina Ł