Toruń

“Super sushi”
ROLKI — recenzja

ROLKI
Nr 41 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo oryginalny pomysł na taką formę sushi! Można bez skrępowania zajadać się rolkami nie martwiąc się, że tak jak w lokalach serwujących sushi trzeba jeść pałeczkami itp. Rolki są bardzo świeże, krewetka i dorsz mistrzostwo ❤️ atmosfera w lokalu jest przyjazna i koleżeńska, a sam lokal schludny i zadbany. Polecam i będę odwiedzać!

Dziękujemy, ka_dagma

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rolki to świetny pomysł na szybkie (nawet w McDonald nie dostaje się jedzenia tak błyskawicznie) i do tego zdrowe jedzenie. Mój faworyt, to krewetka, chociaż pyszne są wszystkie. Wystarczy jedna rolka, żeby zaspokoić głód, dwie - żeby być najedzonym, jak po solidnym obiedzie. Można zjeść w lokalu, można wziąć na wynos. Polecam mocno.

1  Dziękujemy, 137monikaz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miłośnicy sushi znajdą na pewno coś dla siebie w tym miejscu. Czy w lokalu bądź na wynos w rękę rolkę złapiesz i zachwycisz się smakiem ^^

1  Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo oryginalny pomysł na inną odsłonę sushi. Lokal skromny, ale jedzenie pyszne i świeże. Obsługa miła. Polecam.

Dziękujemy, 343arekp
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rolki. Skorzystałem. Już kilka razy podczas ostatnich wizyt w Toruniu. Całkiem fajna alternatywa dla sushi. I przez pół taniej. Można zjeść jak kanapkę, albo pokroić jak sushi. Dla mnie najlepsza z panierowaną krewetką. Inne też godne polecenia.

1  Dziękujemy, Marek K

ROLKI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w ROLKI? Podziel się wrażeniami!