Toruń

“Najlepszy "fast food" w mieście. ”
ROLKI — recenzja

ROLKI
Nr 41 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rolki to świetny pomysł na szybkie (nawet w McDonald nie dostaje się jedzenia tak błyskawicznie) i do tego zdrowe jedzenie. Mój faworyt, to krewetka, chociaż pyszne są wszystkie. Wystarczy jedna rolka, żeby zaspokoić głód, dwie - żeby być najedzonym, jak po solidnym obiedzie. Można zjeść w lokalu, można wziąć na wynos. Polecam mocno.

1  Dziękujemy, 137monikaz

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Miłośnicy sushi znajdą na pewno coś dla siebie w tym miejscu. Czy w lokalu bądź na wynos w rękę rolkę złapiesz i zachwycisz się smakiem ^^

1  Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo oryginalny pomysł na inną odsłonę sushi. Lokal skromny, ale jedzenie pyszne i świeże. Obsługa miła. Polecam.

Dziękujemy, 343arekp
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rolki. Skorzystałem. Już kilka razy podczas ostatnich wizyt w Toruniu. Całkiem fajna alternatywa dla sushi. I przez pół taniej. Można zjeść jak kanapkę, albo pokroić jak sushi. Dla mnie najlepsza z panierowaną krewetką. Inne też godne polecenia.

1  Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa odsłona sushi. Jezeli chodzi o świeżość to nie można się do niczego przyczepić. Bardzo miłe miejsce do którego można na szybkości wpaść i przekąsić niepokrojone rollsy. Smak krewetki - najlepszy. Tuńczyk oraz dorsz także pozamiatały kubki smakowe :) Wystrój minimalistyczny i bardzo przyjemny dla oka. Atmosfera w lokalu jest mega przyjemna, bardzo schludnie i czysto, czuć wokół dobre prowadzenie tego miejsca.

2  Dziękujemy, Tomek F

ROLKI — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w ROLKI? Podziel się wrażeniami!