“Cudowna włoska kuchnia <3”
Casa Bonicatti — recenzja

Casa Bonicatti
Nr 35 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Czy jesteśmy włoską restauracją? W pewnym sensie tak… Jesteśmy Włochami i nigdy nie moglibyśmy zrezygnować ze smaków naszego dzieciństwa i pierwszej fazy naszej kariery restauratorów. Czy jesteśmy polską restauracją? W pewnym sensie tak… Żyjemy w Polsce, mamy polskie pochodzenie i nie można przejść obojętnie obok smaków i zapachów kraju, który nas przyjął, jego tradycji i jego typowych produktów.
Zrecenzowano 10 września 2019

Fantastyczna włoska kuchnia w nowej odsłonie. Cappellacci z ricottą i szpinakiem genialne, do tego duży wybór win. Prosecco obłędne ! Miejsce w którym klimat tworzą ludzie, dbający o każdy szczegół oraz cudowna kuchnia. Chce się wracać !

Dziękujemy, Ewa S

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Jakież to szczęście, że powstała ta restauracja... Jeszcze rok wcześniej w tej samej lokalizacji była restauracja węgierska, która była moim kulinarnym rozczarowaniem w Toruniu. Tym razem odwiedzając "stare kąty" zostaliśmy zaskoczeni nowym gospodarzem. Przemiły pan stojący przed Casą serdecznie zachęcił nas do odwiedzenia tego miejsca. Serdecznie mu za to dziękujemy.
Co by nie powiedzieć, obok kuchni to obsługa często powoduje to, że albo omijamy miejsce szerokim łukiem albo z przyjemnością doń wracamy. Obsługa w naszej włoskiej restauracji to jakość sama w sobie - kultura i profesjonalizm najwyższej próby. A samo jedzenie - to naprawdę poemat, począwszy od czekadełka poprzez genialne wina aż do głównych dań. Taki makaron olio et aglio - niby najprostsza rzecz pod słońcem. Ale dopiero zjedzony tu daje poczucie spełnienia. Na samo wspomnienie "leci ślinka". Baardzo polecam to miejsce!

Dziękujemy, takasytuacja77
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na kolację we dwoje kierując się opiniami innych i nie mogliśmy trafić lepiej. Jeśli ktoś lubi kuchnię włoską tak jak my to nie może ominąć tej restauracji. Kuchnia włoska na talerzu, smaki nie do opisania, atmosfera w lokalu i gospodarze wspaniali.
Przepyszne dania, poczynając od przystawki i na deserze kończąc. Szczerze polecamy, na pewno kiedyś tu wrócimy jak będziemy w Toruniu/Turynie :)

Dziękujemy, K9045TEbarbarak
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie. Pierożki z konfitowanym pomidorkiem koktajlowym mega, na musie z mozzarelli. Dekonstrukcja sałatki caprese. Świetna obsługa. Idealna koncepcja karty win. Same sztosy
.. Polecam

Dziękujemy, 474mateuszk
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Zaczarowane miejsce. Czuć tu pasję i miłość do gotowania. Jedzenie fenonenalne. Obsluga pierwsza klasa. Polecam♥️

1  Dziękujemy, Limka2014

Casa Bonicatti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Casa Bonicatti? Podziel się wrażeniami!