“Za długo”
Degustatornia — recenzja

Degustatornia
Nr 93 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 6 września 2019

Niedzielny obiad z dziećmi.
W lokalu niezbyt dużo ludzi.
Przystawki otrzymaliśmy po 15-20 minutach, ale danie główne po 75 minutach od zamówienia ( i to nie jednocześnie).Jedzenie całkiem smaczne , porcje wystarczająco duże.Niestety czas oczekiwania na posiłek nieakceptowalny.W każdej inne tajskiej restauracji posiłek otrzymywaliśmy 2 -3 x szybciej. Nie wiem w czym tkwi problem, ale raczej wizyty nie powtórzę ( chyba ,że problem oczekiwania zostanie jakoś rozwiązany)
Goście z sąsiedniego stolika nie doczekali się i wyszli kilka minut przed przyniesieniem dania przez kelnerkę

Dziękujemy, Andrzej Ł

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Miejsce godne polecenia pod wieloma względami. Najważniejsza rzecz to pyszne, świeże jedzenie przygotowywane „na oczach” klientów :) Jeśli ktoś nie jest zdecydowany na potrawy zawsze moze liczyć na podpowiedz, czy modyfikacje dania indywidualnie. Właściciel to bardzo sympatyczny i wesoły człowiek :) całość dopełnia ciekawy wystrój i super muzyka w tle :)

Dziękujemy, Kotelek
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Pyszna kuchnia tajska, jak i dania bardziej tradycyjne ( łosoś na szpinaku przepyszny) Obsługa bardzo pomocna.

Dziękujemy, Monika T
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji Tajskich w jakich byłem. Wszystko idealne. W związku z dłuższym czasem oczekiwania ( Bella Sky Festiwal) zaproponowano nam darmowe wino .

Dziękujemy, pad301
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad z rodzina Thai food brzmi super ,niestety duze rozczarowanie jedzenie nawet w polowie nie przypomialo Thai food 3 rodzaje curry roznily sie tylko iloscia dodanego cukru ,zielone od zoltego nie roznilo sie nawet kolorem,zupa kokosowa.
Wystroj bardzo ubogi I ceny tez nie male
Very disappointed

Dziękujemy, 257michaln

Degustatornia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Degustatornia? Podziel się wrażeniami!