“Simply the best ...”
4 Pory Roku — recenzja

4 Pory Roku
Nr 1 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Sezonowość i lokalność nie są dla nas pustymi sloganami, tylko wartościami, którymi kierujemy się na co dzień gotując dla naszych Gości. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z rolnikami, którzy specjalnie dla nas będą dostarczać ekologiczne produkty. Z pola w Dobrzyniu nad Wisłą uprawianego przez Adę Augustyniak i Bartka Kembłowskiego pochodzą naturalnie uprawiane zioła i warzywa. Dania będą komponowane w zależności od obfitości plonów. To model współpracy, który opiera się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb obydwu stron. Tylko produkty pochodzące ze sprawdzonego źródła są dla nas podstawą pełnej smaku i zdrowej kuchni z uwzględnieniem cyklu pór roku. Ważną częścią tożsamości restauracji jest sztuka łączenia wina i jedzenia. Do większości dań w menu, sommelier dobrał odpowiednio pasujące wino. W restauracji na Gości czeka także świetnie wyposażony bar.

Na obiad do 4 Pór Roku wybraliśmy się kierowani doskonałymi recenzjami w Tripadvisor. I......nie zawiedliśmy się. Sam budynek ti jego usytuowanie to kwintesencja Torunia, do tego w najlepszej swojej formie, wnętrze przytulne i ciepłe. Od samego początku zaopiekowała sie (dosłownie!) nami Pani kelnerka "z warkoczem", która w czasie naszego tam pobytu była niezwykle sympatyczna, aktywna i pomocna, a przy tym umiejętnie nienachalna . Umiala doradzić ji wyjaśnić eśli chodzi o menu, a i pomogła przy okazji z pewnym problemem, co absolutnie nie należało do Jej obowiązków. Tutaj najwyższa ocena.
Jedzenie? Zdecydowanie najlepsze w tej chwili w Toruniu. Pięknie podane, o parte na doskonałych produktach,, także lokalnych, w wielu miejscach sezonowe, co sprawia , że jest bardzo świeże. Wienerschnitzel jak w Wiedniu, ryba genialna, podobnie jak niesamowity kurczak kukurydziany. Zupa z kujawsko-pomorskich, dyni - niebo w gębie. No i ten dyniowy sernik - dzieło kulinarnej sztuki..A wszysto podane w formie jak z najlepszych europejskich restauracji. Pożegnano nas degustacją ciekawego, lokalnego winkia.
Były to niewątpliwie bardzo przyjemne, kulinarne chwile dla oka i podniebienia i na pewno je powtórzymy...

Jedzenie

Dziękujemy, jacky2is
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Witaj "jacky2is",
jesteśmy niezwykle zbudowani twoją opinią, która przed wszystkim na twarzy Pani Magdy (kelnerka "z warkoczem") spowodowała duży uśmiech :-).
Cieszy nas niezwykle również fakt że istotne dla was jest wykorzystanie lokalnych i sezonowych produktów, które staramy się maksymalnie wplatać w nasze menu.

Będziemy szczęśliwi jeśli uda nam się was ugościć ponownie i razem odbyć kolejną kulinarną podróż.
Pozdrawiamy
Zespół Restauracji 4 Pory Roku

Bardzo fajna atmosfera, przyjemy wystrój ale przede wszystkim niesamowita obsługa ze strony Pana Adama. Polecam wziąć cały set. Krem brulee po prostu petarda! Razem z żoną jesteśmy zachwyceni.

Dziękujemy, Majsterek

Witaj "Majsterek",
było nam bardzo miło mogąc was u nas ugościć i bardzo cieszymy się że jedzenie zasmakowało na tyle aby określić je mianem "petarda" :-)

Przesyłamy pozdrowienia od Pana Adama i mamy nadzieję do zobaczenia ponownie niebawem.
Zespół Restauracji 4 Pory Roku

Jedliśmy tutaj obiad po kilkugodzinnym spotkaniu firmowym. Jedzenie było po prostu pyszne, obsługa niezwykle sympatyczna, pomocna i aktywnie reagująca na potrzeby klienta (okazało się, że dwoje uczestników spotkania nie je mięsa).
Wspomnę też o niezwykłej atmosferze restauracji i hotelu. Rewelacyjna po prostu.
Jest to zdecydowanie miejsce zapadające w pamięć.
Na pewno wkrótce tutaj wrócimy!!!

Dziękujemy, DarekMarg

Witaj "DarekMarg",
było nam bardzo miło mogąc stworzyć dobrą atmosferę dla waszego spotkania firmowego.
Wspaniale jest również otrzymać tak pozytywną informację zwrotna na temat jedzenia, w sprawie którego faktycznie mamy małego "bzika" ;-) i staramy się tym pozytywnym zakręceniem w temacie gastronomi dzielić z naszymi Gośćmi.

Pozdrawiamy i do zobaczenia niebawem
Zespół Restauracji 4 Pory Roku

Miejsce idealne na pyszny ,rodzinny obiad.
Jak nie masz pomysłu co zjeść to Pan Kelner Piotr odnajdzie Twój zagubiony smak.
P.S.
Sernik z dyni absolutnie cudowny :)
Do zobaczenia

1  Dziękujemy, GoPlaces46164473046

Witaj "GoPlaces46164473046",
bardzo dziękujemy za rodzinne odwiedzenie nas w miniony weekend i cieszymy się że zaproponowane przez Pana Piotra jedzenie zasmakowało :-)

Pozdrawiamy i do zobaczenia ponownie przy stole
Zespół restauracji 4 Pory Roku

Pierwszorzędne jedzenie, fantastyczny klimat, no i wyśmienita obsługa.
Pozdrowienia i podziękowania dla Pana Piotra za zaangażowanie i opiekę, jak również dla Szefa Kuchni za polecenie Okonia morskiego z grilla.

P.S.
Przepraszamy za brak napiwku, ale byliśmy bezgotówkowi :)

1  Dziękujemy, Resort560563
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witaj "Resort560563",
dziękujemy za odwiedzenie nas!
Bardzo się cieszymy, że jedzenie oraz obsługa były dla was "pierwszorzędne" i "wyśmienite" :-)

Pozdrawiamy i zapraszamy do ponownych odwiedzin np.: na nasze "dyniowe menu" z który m startujemy już od 21.09.2019.

4 Pory Roku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w 4 Pory Roku? Podziel się wrażeniami!