“Obiad”
4 Pory Roku — recenzja

4 Pory Roku
Nr 1 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Sezonowość i lokalność nie są dla nas pustymi sloganami, tylko wartościami, którymi kierujemy się na co dzień gotując dla naszych Gości. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z rolnikami, którzy specjalnie dla nas będą dostarczać ekologiczne produkty. Z pola w Dobrzyniu nad Wisłą uprawianego przez Adę Augustyniak i Bartka Kembłowskiego pochodzą naturalnie uprawiane zioła i warzywa. Dania będą komponowane w zależności od obfitości plonów. To model współpracy, który opiera się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb obydwu stron. Tylko produkty pochodzące ze sprawdzonego źródła są dla nas podstawą pełnej smaku i zdrowej kuchni z uwzględnieniem cyklu pór roku. Ważną częścią tożsamości restauracji jest sztuka łączenia wina i jedzenia. Do większości dań w menu, sommelier dobrał odpowiednio pasujące wino. W restauracji na Gości czeka także świetnie wyposażony bar.

Bardzo fajna atmosfera, przyjemy wystrój ale przede wszystkim niesamowita obsługa ze strony Pana Adama. Polecam wziąć cały set. Krem brulee po prostu petarda! Razem z żoną jesteśmy zachwyceni.

Dziękujemy, Majsterek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Witaj "Majsterek",
było nam bardzo miło mogąc was u nas ugościć i bardzo cieszymy się że jedzenie zasmakowało na tyle aby określić je mianem "petarda" :-)

Przesyłamy pozdrowienia od Pana Adama i mamy nadzieję do zobaczenia ponownie niebawem.
Zespół Restauracji 4 Pory Roku

Jedliśmy tutaj obiad po kilkugodzinnym spotkaniu firmowym. Jedzenie było po prostu pyszne, obsługa niezwykle sympatyczna, pomocna i aktywnie reagująca na potrzeby klienta (okazało się, że dwoje uczestników spotkania nie je mięsa).
Wspomnę też o niezwykłej atmosferze restauracji i hotelu. Rewelacyjna po prostu.
Jest to zdecydowanie miejsce zapadające w pamięć.
Na pewno wkrótce tutaj wrócimy!!!

Dziękujemy, DarekMarg

Witaj "DarekMarg",
było nam bardzo miło mogąc stworzyć dobrą atmosferę dla waszego spotkania firmowego.
Wspaniale jest również otrzymać tak pozytywną informację zwrotna na temat jedzenia, w sprawie którego faktycznie mamy małego "bzika" ;-) i staramy się tym pozytywnym zakręceniem w temacie gastronomi dzielić z naszymi Gośćmi.

Pozdrawiamy i do zobaczenia niebawem
Zespół Restauracji 4 Pory Roku

Miejsce idealne na pyszny ,rodzinny obiad.
Jak nie masz pomysłu co zjeść to Pan Kelner Piotr odnajdzie Twój zagubiony smak.
P.S.
Sernik z dyni absolutnie cudowny :)
Do zobaczenia

1  Dziękujemy, GoPlaces46164473046

Witaj "GoPlaces46164473046",
bardzo dziękujemy za rodzinne odwiedzenie nas w miniony weekend i cieszymy się że zaproponowane przez Pana Piotra jedzenie zasmakowało :-)

Pozdrawiamy i do zobaczenia ponownie przy stole
Zespół restauracji 4 Pory Roku

Pierwszorzędne jedzenie, fantastyczny klimat, no i wyśmienita obsługa.
Pozdrowienia i podziękowania dla Pana Piotra za zaangażowanie i opiekę, jak również dla Szefa Kuchni za polecenie Okonia morskiego z grilla.

P.S.
Przepraszamy za brak napiwku, ale byliśmy bezgotówkowi :)

1  Dziękujemy, Resort560563
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witaj "Resort560563",
dziękujemy za odwiedzenie nas!
Bardzo się cieszymy, że jedzenie oraz obsługa były dla was "pierwszorzędne" i "wyśmienite" :-)

Pozdrawiamy i zapraszamy do ponownych odwiedzin np.: na nasze "dyniowe menu" z który m startujemy już od 21.09.2019.
Zespół Restauracji 4 Pory Roku

W Restauracji 4 Pory Roku mieliśmy przyjemność organizować obiad weselny dla blisko 80 osób - rodziny i przyjaciół. Wraz z gośćmi pozostajemy pod zachwytem zarówno jedzenia przygotowanego ze świeżych, wysokiej jakości składników jak i fachowej obsługi kelnerskiej (nie ma mowy o dorabiających studentach z łapanki). Dodajmy do tego wyjątkowy entourage i przepis na wyjątkowo udane przyjęcie gotowy.

Podziękowania dla Pana Mateusza, managera restauracji, dzięki któremu organizacja przyjęcia przebiegła bezstresowo, profesjonalnie, w odpowiednim tempie i atmosferze.

1  Dziękujemy, Martin K

Witaj "Martin K",
dziękujemy za wybór naszej restauracji na organizacje tak ważnego wydarzenia jak obiad weselny!
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy choć trochę przyłożyć się do tego aby był to wyjątkowy dzień dla was i waszych gości.
Wdzięczni jesteśmy za miłe słowa zawarte w komentarzu, które nadają dodatkowy sens naszej codziennej pracy.
Życzymy raz jeszcze wielu słonecznych dni i pogodnych chwil na nowej wspólnej ścieżce życia :-)

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mieć okazję ugościć Państwa ponownie.

Przesyłamy pozdrowienia

4 Pory Roku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w 4 Pory Roku? Podziel się wrażeniami!