Toruń

“Lunch urodzinowy”
4 Pory Roku — recenzja

4 Pory Roku
Nr 1 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Opis: Sezonowość i lokalność nie są dla nas pustymi sloganami, tylko wartościami, którymi kierujemy się na co dzień gotując dla naszych Gości. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z rolnikami, którzy specjalnie dla nas będą dostarczać ekologiczne produkty. Z pola w Dobrzyniu nad Wisłą uprawianego przez Adę Augustyniak i Bartka Kembłowskiego pochodzą naturalnie uprawiane zioła i warzywa. Dania będą komponowane w zależności od obfitości plonów. To model współpracy, który opiera się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu potrzeb obydwu stron. Tylko produkty pochodzące ze sprawdzonego źródła są dla nas podstawą pełnej smaku i zdrowej kuchni z uwzględnieniem cyklu pór roku. Ważną częścią tożsamości restauracji jest sztuka łączenia wina i jedzenia. Do większości dań w menu, sommelier dobrał odpowiednio pasujące wino. W restauracji na Gości czeka także świetnie wyposażony bar.
Zrecenzowano 7 września 2019

Polecam lokal!!! Doskonała kuchnia, miła obsługa, fajna atmosfera. Pozdrawiamy Pana Piotra- kelnera, doskonale wyczuwa nastrój.

2  Dziękujemy, Aborygen
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Witaj "Aborygen",
dziękujemy za poświęcenie chwili czasu i podzielenie się z nami swoją opinią.
Cieszymy się że jedzenie smakowało i przesyłam pozdrowienia od Pana Piotra.

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, szybko podane, do tego wyjątkowo uprzejma obsługa (pozdrawiamy pana Piotra, wszystko w dużym i przyjemnym ogródku. Polecamy!

3  Dziękujemy, ja_minam2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Witaj "ja_minam2017",
dziękujemy za odwiedzenie naszej restauracji i znalezienie chwili na podzielenie się z nami swoja opinią :-)

Pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia ponownie już niebawem.
Zespół restauracji 4 Pory Roku

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

REwelacyjne miejsce! Ale kolejno stoliki w ogródku toną w zieleni i w zapachu ziół - to na "dzień dobry". Zaraz potem zjawia się obsługa, profesjonalna, życzliwa, doradcza i przede wszystkim znosząca z cierpliwością wszystkie fanaberie niezdecydowanego gościa Finalnie na stole ładuje wykwintne jedzonko podane w artystyczny sposób, a smak..... cóż radzę sprawdzić samemu. Ja się nie zawiodłam, było przepysznie i na pewno wrócę w to miejsce. Ceny w relacji do jakości dopasowane idealnie.

Dziękujemy, anetaw927
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Witaj "anetaw927",
dziękujemy za wizytę w 4 Porach Roku i chęć podzielenia się swoją opinią.
Cieszymy się że nasze pachnące zioła oraz ogródek o który dbamy z równą pieczołowitością co o nasze dania przypadł tobie go gustu :-).

Pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia ponownie

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wspaniała lokalizacja, fantastyczna obsługa. Smaczna kuchnia, podana na przepięknej zastawie. Warto się wybrać.

Dziękujemy, lukasztorun

Witaj "lukasztorun",
było nam bardzo miło ciebie gościć i dziękujemy za krzepiącą opinię :-)
Mamy nadzieję do zobaczenia ponownie.

Pozdrawiamy

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita kuchnia i pomoc obsługi w wyborze dania, polecamy szczególnie krewetki na przystawke i Creme Brulee

Dziękujemy, karolg421
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mateusz1231, Kierownik, 4 Pory RokuOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Witaj "karolg421",
bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszej restauracji i napisanie komentarza.
Cieszymy się że zamówione dania smakowały :-)

Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie

4 Pory Roku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w 4 Pory Roku? Podziel się wrażeniami!