“Miło i smacznie”
Sznyt Na Winklu — recenzja

Sznyt Na Winklu
Nr 51 wśród 266 Restauracje (Toruń)

Lokal odwiedziliśmy zachęceni pozytywnymi opiniami, jest całkiem ok.
Klimat dawnych czasów i na ekranie telewizora i na ścianach, szybka i miła obsługa. Krótki czas oczekiwania na potrawy, całkiem dobre a i ceny nie wygórowane. Cicho i spokojnie , dobre jedzenie- warto zaglądnąć.

Dziękujemy, _marekmarek102

Bardzo ciepłe wnętrze, przenosisz się w inne miejsce...które wypełnia muzyka grana na żywo na pianinie. Jedzenie pyszne, porcje słuszne. Kelner przesympatyczny, kompetentny, brawo dla tego Pana

Dziękujemy, Bartosz O

Spokojne klimatyczne miejsce i smaczne dania kaczuszke i golonke polecam oglądając czarno białe filmu przypomniało mi się jak babcia opowiadała mi że kiedyś nie było takiej
technologii mili i młodzi kelnerzy ceny jak na Toruń dostępne dla karzdeo i deser w postaci szarlotki bardzo smaczny

Dziękujemy, 975mateuszw

Miejsce, które trzeba odwiedzic.
Etta James w tle, na ekranie czarno-biały film, klimatyczny wystrój. Będąc w Sznycie przeniosłam się do innej epoki. Oprócz pysznego jedzenia zwyczajnie można tam odpocząć, bez stresu być. Miła obsługa i Pan właściciel, który serce Sznytowi oddaje. Polecamy. Wrócimy mam nadzieję niebawem ☺️

Dziękujemy, Ani12ka
Zrecenzowano 2 września 2019

Lokal znalazłam przez przypadjek na facebooku, zainteresował mnie swoim klimatycznym wystrojem. Wybraliśmy się z chłopakiem na kolacje. Jedzenie przepyszne, a obsługa sympatyczna. Z całego serca polecam.

Dziękujemy, Turysta0011

Sznyt Na Winklu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sznyt Na Winklu? Podziel się wrażeniami!