Toruń

“Wspaniała kolacja”
Sznyt Na Winklu — recenzja

Sznyt Na Winklu
Nr 51 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 2 września 2019

Lokal znalazłam przez przypadjek na facebooku, zainteresował mnie swoim klimatycznym wystrojem. Wybraliśmy się z chłopakiem na kolacje. Jedzenie przepyszne, a obsługa sympatyczna. Z całego serca polecam.

Dziękujemy, Turysta0011

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Podczas pobytu w Toruniu razem ze znajomymi przez przypadek odwiedziliśmy to miejsce. Był to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Zarówno zupy jak i dania główne bardzo nam smakowały. Fantastyczna zupa dnia - krem marchewkowy z piernikiem.Szeroki wybór alkoholi i pięknie podawanych lemoniad. Pan kelner bardzo uprzejmy i uśmiechnięty.Polecam.

Dziękujemy, Bartosz345
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lokal urządzony z klasą i sznytem. Jedzenie przepyszne i pięknie podane, porcje duże, a ceny adekwatne do jakości. Szeroki wybór alkoholi. Bardzo miła i pomocna obsługa. Duży plus za mniejszą klimatyczną salę. Doskonale miejsce zarówno dla romantycznej kolacji jak i spotkania w większej grupie. Muzyka na żywo umiliła nam wieczór. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Basia Ć
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolony , super miejsce w takim klimacie jak lubię, a jedzenie doskonale dużą porcję i smak wyważony, nawet przyprawiac nie musiałem, doskonała jakość potraw :)) napewno będę tu wracał

Dziękujemy, Milos12354
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Super miejsce, pyszne jedzonko,przemiła obsługa. Muzyka na żywo,fajny klimat, serdecznie wszystkim polecam

Dziękujemy, Ovciii

Sznyt Na Winklu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sznyt Na Winklu? Podziel się wrażeniami!