“Cudowne miejsce”
Sznyt Na Winklu — recenzja

Sznyt Na Winklu
Nr 51 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Lokal urządzony z klasą i sznytem. Jedzenie przepyszne i pięknie podane, porcje duże, a ceny adekwatne do jakości. Szeroki wybór alkoholi. Bardzo miła i pomocna obsługa. Duży plus za mniejszą klimatyczną salę. Doskonale miejsce zarówno dla romantycznej kolacji jak i spotkania w większej grupie. Muzyka na żywo umiliła nam wieczór. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Basia Ć

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolony , super miejsce w takim klimacie jak lubię, a jedzenie doskonale dużą porcję i smak wyważony, nawet przyprawiac nie musiałem, doskonała jakość potraw :)) napewno będę tu wracał

Dziękujemy, Milos12354
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Super miejsce, pyszne jedzonko,przemiła obsługa. Muzyka na żywo,fajny klimat, serdecznie wszystkim polecam

Dziękujemy, Ovciii
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania udziwnione, do każdego dodana przesadna ilość balsamico i słodkich dodatków. Po obraniu z przesadnego garnie calkiem smaczne. Prosiłoby się o chociaż jedną normalną potrawę.

1  Dziękujemy, agnieszkahela1
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze restauracji jest klimatyczne, jakby czas się zatrzymał. Do jedzenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobry żurek, a drugie dania jak u mamy na niedzielnym obiedzie. Obsługa miła i profesjonalna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kasiakarw

Sznyt Na Winklu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sznyt Na Winklu? Podziel się wrażeniami!