“Super wypad ”
Sznyt Na Winklu — recenzja

Sznyt Na Winklu
Nr 51 wśród 266 Restauracje (Toruń)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolony , super miejsce w takim klimacie jak lubię, a jedzenie doskonale dużą porcję i smak wyważony, nawet przyprawiac nie musiałem, doskonała jakość potraw :)) napewno będę tu wracał

Dziękujemy, Milos12354

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Super miejsce, pyszne jedzonko,przemiła obsługa. Muzyka na żywo,fajny klimat, serdecznie wszystkim polecam

Dziękujemy, Ovciii
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania udziwnione, do każdego dodana przesadna ilość balsamico i słodkich dodatków. Po obraniu z przesadnego garnie calkiem smaczne. Prosiłoby się o chociaż jedną normalną potrawę.

1  Dziękujemy, agnieszkahela1
Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze restauracji jest klimatyczne, jakby czas się zatrzymał. Do jedzenia nie mam żadnych zastrzeżeń. Dobry żurek, a drugie dania jak u mamy na niedzielnym obiedzie. Obsługa miła i profesjonalna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, kasiakarw
Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Poraz kolejny skorzystałem z moją ekipą z gościnności tego miejsca.Polecam! Bardzo pyszne menu przygotowane w duchu polskiej tradycji. Zaglądam tu srednio raz w miesiacu, widzialem, ze ostatnio wrzucili nowosci do menu- super! Zostalem mile zaskoczony cudownym smakiem śledzi i zupki rakowej oraz pysznym stekiem . Dania sa ciekawe, mysle, ze na prozno szukac takich w innych Toruńskich restauracjach. Polecam jako stały klient

1  Dziękujemy, Kursy Fotografi... B

Sznyt Na Winklu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Toruń, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Sznyt Na Winklu? Podziel się wrażeniami!